Волочиська районна державна адміністрація
Хмельницька область, Волочиський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини

07 Липня, 2020 р., 09:40
На цьому вкотре наголосив під час сьогоднішнього брифінгу перший заступник голови облдержадміністрації Роман Примуш, відповідаючи на запитання щодо роботи залізничного транспорту.
07 Липня, 2020 р., 09:39
Кількість госпіталізованих хворих із респіраторно-вірусними захворюваннями та пневмонію за останню добу*
06 Липня, 2020 р., 15:39
Мінекономіки разом із Державною службою зайнятості продовжує інформування щодо ключових питань, які стосуються втрати роботи, отримання фінансової допомоги або допомоги у пошуку нової роботи.
06 Липня, 2020 р., 14:29
Про проведення санітарно-вибіркових рубань в наступних лісових урочищах:
06 Липня, 2020 р., 09:49
Кількість госпіталізованих хворих із респіраторно-вірусними захворюваннями та пневмонію за останню добу*
06 Липня, 2020 р., 09:46
З метою проведення перевірки в місцях відпочинку молоді та дітей, профілактики правопорушень, виявлення порушень правил продажу алкогольних та тютюнових виробів, санітарних норм в приміщеннях, незаконного обігу та продажу наркотичних речовин, 03.07.2020 року службою у справах дітей, працівниками Волочиського  ВП ГУНП України в Хмельницькій області та працівником Волочиської міської ради було проведено вечірній рейду  на території міста Волочиська.
05 Липня, 2020 р., 08:08
Кількість госпіталізованих хворих із респіраторно-вірусними захворюваннями та пневмонію за останню добу*
03 Липня, 2020 р., 15:17
2 липня, начальником служби у справах дітей, головним спеціалістом служби у справах дітей,  інспектором сектору ювенальної превенції, начальником відділу соціального захисту населення Наркевицької селищної ради  було проведено  рейдову перевірку щодо стану забезпечення потреб дітей, відповідального ставлення батьків до виконання своїх обов’язків по догляду та вихованню дітей.  Проведено обстеження умов проживання та забезпечення прав дитини у 14 сім’ях. Під час відвідування сімей проводяться профілактичні бесіди щодо відповідального ставлення батьків до виконання своїх обов’язків по догляду та вихованню дітей, веденню батьками здорового способу життя та інформаційно-роз’яснювальна робота серед батьків та дітей про дотримання правил карантину та важливості дотримання рекомендацій щодо профілактики розповсюдження коронавірусу та щодо безпечного купання та відпочинку на водоймах.
03 Липня, 2020 р., 14:59
Голова адміністрації Юрій Марущин вітав з нагоди Міжнародного дня  кооперації працівників райспоживспілки Волочиського району. Очільник району відзначив, що завдяки невтомній праці багатьох поколінь у споживчій кооперації району створена значна матеріально-технічна база, що стала важливою складовою частиною соціальної інфраструктури села. Сьогодні діяльність кооператорів вносить вагомий вклад в організацію торговельного обслуговування сільського населення.   Юрій Марущин побажав нових успіхів у служінні на благо людей, зміцнення єдності й згуртованості, вірності кращим кооперативним традиціям. І з нагоди свята вручив спільні грамоти Волочиської райдержадміністрації та районної ради кращим працівникам галузі.  
03 Липня, 2020 р., 12:31
Із п’ятою  річницею  Національної поліції України вітав на святковому зібрані поліцейських Волочиського району голова адміністрації Юрій Марущин. Він подякував поліцейським за  професійне виконання службових обов’язків, забезпечення безпеки і порядку, зазначив, що у поліції є підтримка та розуміння населення, саме поліцейським сьогодні належить важлива роль у захисті прав та свобод людини, кожен громадянин сподівається на принциповість, чесність і сумління працівників поліції. Побажав усім працівникам правоохоронних органів витримки та терпіння, мирних робочих буднів та здоров’я. З нагоди Дня Національної поліції за успіхи та досягнення у роботі були вручені спільні грамоти Волочиської районної державної адміністрації та районної ради.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора