Волочиська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Повідомлення про проходження процедури громадських слухань по розробленню детального плану

Волочиська районна державна адміністрація повідомляє про процедуру громадських слухань проекту Детального плану території земельної ділянки площею 6,00 га для розміщення та експлуатації сонячної електростанції потужністю 3 МВт за межами населеного пункту с. Кривачинці Війтовецької селищної ради Волочиського району Хмельницької області, заявник ТОВ «Сонячна енергія Захід», (далі – Детальний план території), що було розміщено у Волочиській районній газеті «Зоря» від 31 серпня 2017 року № 69-70 відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555.

Проект Детального плану території розроблений з метою обґрунтування потреби формування земельної ділянки, що знаходиться у приватну власність ТОВ «Сонячна енергія Захід», для розміщення та експлуатації сонячної електростанції потужністю 3 МВт (об’єкту альтернативної енергетики з використанням енергії сонця – далі по тексту СЕС), залучення інвестицій в розвиток альтернативної енергетики у Волочиському районі, створення додаткових робочих місць рамках приватного та державного партнерства, зокрема виявлення можливості розташування СЕС з врахуванням комплексу умов, інтересів громадян, держави та Інвестора, зміна цільового призначення земельної ділянки з «ведення особистого селянського господарства» на «для розміщення, будівництва та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій», відображення існуючого функціонального використання земельної ділянки та формування принципів планувальної організації забудови, з визначенням всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами і правилами.

- Характеристика транспорту

Основний під’їзд до ділянки, що проектується, здійснюється місцевою грунтощебеневою дорогою с. Кривачинці. Територією с. Кривачинці проходить дорога місцевого значення Сатанів-Теофіполь «Р 48».

- Характеристика планувальних обмежень

Планувальним обмеженнями земельної ділянки, що розглядається під Детальний план території, враховано від межі проектної ділянки 50-ти метрову охоронну зону.

Інші планувальні обмеження відсутні.

Заявником та  платником з розроблення детального плану території є ТОВ «Сонячна енергія Захід». Замовником - Волочиська районна державна адміністрація.

 

Розробник детального плану –  ФОП В. Панасюк, м. Хмельницький.

Детальний план території розроблено згідно розпорядження голови Волочиської райдержадміністрації від 25.07.2017 № 731/2017-р «Про надання дозволу ТОВ «Сонячна енергія Захід» на розробку детального плану території для будівництва, обслуговування та експлуатації об’єктів енергетики за межами населеного пункту с. Кривачинці Волочиського району».

Графічні матеріали детального плану території додаються в електронному вигляді. Для більш детального ознайомлення необхідно звернутися до сектору містобудування, архітектури, будівництва та регіонального розвитку райдержадміністрації  за адресою: м. Волочиськ, пл. Центральна, 1, каб. 212.

Контактна особа: завідувач сектору містобудування, архітектури, будівництва та регіонального розвитку райдержадміністрації Тимофіїв Олександр Тодосович (тел. 4-13-90), Волочиська райдержадміністрація за адресою: 31200, м.Волочиськ, пл. Центральна, 1.

Інформацію про процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території було розміщено у Волочиській районній газеті «Зоря» від 31 серпня 2017 року № 69-70.

В громадських слуханнях можуть прийняти участь:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території району;

2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні та на суміжних з нею територіях;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих  рад.

Пропозиції надаються громадянами та іншими особами згідно ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції що поступили після встановленого строку залишаються без розгляду.

Графічні матеріали з розроблення детального плану території:

1. Ситуаційна схема

2. Схема розташування земельної ділянки у планувальній структурі с. Кривачинці

3. Схема розпланування території СЕС

Фото без опису

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото без опису

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото без опису

 

 

 

         

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора