Волочиська районна державна адміністрація
Хмельницька область, Волочиський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини

24 Червня, 2020 р., 09:36
Кількість госпіталізованих хворих із респіраторно-вірусними захворюваннями та пневмонію за останню добу*
23 Червня, 2020 р., 15:37
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Лісового кодексу України щодо проведення національної інвентаризації лісів» № 643-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 2 червня 2020 року.
23 Червня, 2020 р., 15:33
Сьогодні, 23 червня 2020 року, відбулось онлайн засідання обласної колегії в якому взяли участь голова райдержадміністрації Ю.Марущин, голова районної ради С.Пазюк, заступник міського голови В.Сергійчук, голови об’єднаних територіальних громад І.Степанюк та Л.Гула. На колегії розглядались питання щодо стану здійснення в області заходів щодо безпечного харчування дітей у шкільних, дошкільних та оздоровчих навчальних закладах; про хід виконання обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2021 роки; про план роботи обласної адміністрації на ІІІ квартал 2020 року.
23 Червня, 2020 р., 14:17
Згідно  Указу Президента України від 04 квітня 2003 року День державної служби визнано в Україні, як професійне свято, яке відзначається щорічно 23 червня. З цієї нагоди, сьогодні, в залі засідань райдержадміністрації відбулось вітання та нагородження державних службовців. З привітальним словом до зібрання звернувся голова райдержадміністрації Юрій Марущин, голова районної ради Сергій Пазюк, заступник міського голови Володимир Сергійчук, голова Війтовецької  об’єднаної громади Ігор Степанюк, голова Наркевицької об’єднаної громади Любов Гула, помічник народного депутата України С.Лабазюка Валентина Ряба, представник від групи компаній Вітагро Світлана Івченко.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора