Волочиська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Форма запиту

Президент України впроваджує європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації».

На виконання цього закону Президент України підписав Укази «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» та «Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в допоміжних органах, створених Президентом України». Ці Укази покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

Надання публічної інформації Волочиською районною державною адміністрацією здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації від 26.05.2011 №212/2011-р "Про затвердження Переліку відомостей, що становлять службову інформацію".

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:

1) ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати. (Вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит)

3) підпис і дату.

 Для оформлення інформаційного запиту

  • 31200, м. Волочиськ, площа Центральна, будинок 1.(на конверті вказувати "Публічна інформація").
  • телефон :(03845) 4-11-36, 4-13-90,  факс: (03845) 4-11-36;
  • електронна пошта: admvol@ukr.net

Робота із запитувачами інформації проводиться у робочий час.
Зразок форми запиту на інформацію


Центр політичних студій та аналітики - Тематичний сайт Доступу до публічної інформації

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора