Волочиська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Проведено громадські слухання по проекту Детального плану території

Фото без опису

Фото без опису


 


Волочиська районна державна адміністрація повідомляє про проведення громадських слухань проекту Детального плану території земельної ділянки площею 0,1 га (орієнтовно) для розміщення та експлуатації базової станції стільникового зв’язку на колишньому господарському дворі  за межами населеного пункту с. Завалійки Війтовецької селищної ради Волочиського району Хмельницької області, заявник ПАТ «Київстар», (далі – Детальний план території) відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555.

Проект Детального плану території розроблений з метою обґрунтування потреби формування земельної ділянки, що надається в оренду  ПрАТ «Київстар», для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку для покращення радіотелефонного зв'язку та користуванням інтернетом в с. Завалійки та в навколишніх селах з відображенням існуючого функціонального використання земельної ділянки та формування принципів планувальної організації забудови, з визначенням всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами і правилами.

 Характеристика транспорту

Основний під’їзд до ділянки, що проектується, здійснюється місцевою ґрунтовою дорогою. Територією с. Завалійки проходить комунальна дорога від автодороги Сатанів-Теофіполь до с. Федірки.

 

- Характеристика планувальних обмежень

Планувальним обмеженнями земельної ділянки, що розглядається під Детальний план території, виявлено лише межі проектної ділянки.

Інші планувальні обмеження відсутні.

 

Заявником з розроблення детального плану території є ПАТ «Київстар» та  платник ПП «Кілюта».  Замовником - Волочиська районна державна адміністрація.

 

Розробник детального плану –  ТОВ «Земельно-аграрний центр «КАРАТ».

 

Детальний план території розроблено згідно розпорядження голови Волочиської райдержадміністрації від 04.07.2017 № 673/2017-р «Про надання дозволу ПАТ «Київстар» на розробку детального плану території для встановлення базової станції стільникового зв’язку на колишньому господарському дворі  за межами населеного пункту с. Завалійки Волочиського району».

 

Графічні матеріали детального плану території додаються в електронному вигляді. Для більш детального ознайомлення необхідно звернутися до сектору містобудування, архітектури, будівництва та регіонального розвитку райдержадміністрації  за адресою: м. Волочиськ, пл. Центральна, 1, каб. 212.

 

Контактна особа: завідувач сектору містобудування, архітектури, будівництва та регіонального розвитку райдержадміністрації Тимофіїв Олександр Тодосович (тел. 4-13-90).

 

Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території триватиме з 01.09.2017 року до 01.10.2017 року.

 

В громадських слуханнях можуть прийняти участь:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території району;

2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні та на суміжних з нею територіях;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих  рад.

Пропозиції надаються громадянами та іншими особами згідно ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції що поступили після встановленого строку залишаються без розгляду.

Пропозиції необхідно подавати до Волочиської райдержадміністрації за адресою: 31200, м.Волочиськ, пл. Центральна, 1.

Графічні матеріали з розроблення детального плану території:

1.Викопіювання із топографічної зйомки с. Завалійки М 1:2000

2.Викопіювання із карти Волочиського району М 1:5000       

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора