Волочиська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Містобудівні умови та обмеження

2019 рік

0.  Реєстр містобудівних умов та обмежень для проектування об’єктів будівництва спеціально уповноваженого органу містобудування та архітектури Волочиської райдержадміністрації

1. Містобудівні умови та обмеження для проектування будівництва: нове будівництво зовнішніх мереж питного водопроводу по вул. І.Франка, Польова, Звукова, Ковальська, Шкільна, Садова, Набережна у с. Дзеленці Волочиського району.

2. Містобудівні умови та обмеження для проектування будівництва: будівництво складу по вул. Л.Українки 4/4 в с. Куровечка Волочиського району.

3. Містобудівні умови та обмеження для проектування будівництва: будівництво складу будівельних матеріалів по вул. Довженка 3б в м. Волочиськ.

4. Містобудівні умови та обмеження для проектування будівництва: будівництво сонячної електростанції "Личівка Солар" в с. Личівка Волочиського району.

5. Містобудівні умови та обмеження для проектування будівництва: будівництво індивідуального гаражного бокса в м. Волочиськ по вул. Короленка 5а (р-н. пдприємства ТАД-ТРАНС)

6. Містобудівні умови та обмеження для проектування будівництва: Реконструкція адміністративної будівлі по вул. Запорізька, 7 в м. Волочиськ

7. Містобудівні умови та обмеження для проектування будівництва: нове будівництво зовнішніх мереж питного водопроводу по вул. Нова, пр. Новий, Польова с. Бубнівка Волочиського району

8.Містобудівні умови та обмеження для проектування будівництва: Будівництво сонячної електростанції «Богданівська» в с. Богданівка Волочиського району

9. Містобудівні умови та обмеження для проектування будівництва: Реконструкція індивіду-ального житлового будинку під приміщення громадського призначен-ня з надбудовою житлових приміщень  по вул. Незалежності, 28 в м. Волочиськ

10.  Містобудівні умови та обмеження для проектування будівництва: Нове будівництво зовнішніх мереж питного водопроводу по вул. Центральна, Матр-осова, Горького, Друж-би, Шевченка в с. Завалій-ки Волочиського району

11.  Містобудівні умови та обмеження для проектування будівництва: Будівництво індивідуального гаражного бокса в м. Волочиськ по вул. Запорізька, гаражний масив №2, блок №13, бокс №29

12. Містобудівні умови та обмеження для проектування будівництва: Будівництво індивідуального гаражного бокса в м. Волочиськ по вул. Семибратова, гаражний масив №21, бокс №11

13. Містобудівні умови та обмеження для проектування будівництва: Будівництво індивідуального гаражного бокса в м. Волочиськ по вул. Семибратова, гаражний масив №21, бокс №12

14. Містобудівні умови та обмеження для проектування будівництва: Будівництво індивідуального гаражного бокса в м. Волочиськ по вул. Семибратова, гаражний масив №21, бокс №8

15. Містобудівні умови та обмеження для проектування будівництва: Реконструкція магазину "Тамара" з добудовою виставочної зали в м. Волочиськ по вул. Слави, 5а.

16. Містобудівні умови та обмеження для проектування будівництва:  Будівництво індивідуального гаражного боксу в м. Волочиськ по вул. Музейна, гаражний масив № 19, ьлок № 1, бокс № 3.

17. Містобудівні умови та обмеження для проектування будівництва: Будівництво індивідуального гаража в м. Волочиськ по вул. Уральських Танкістів 26, бокс № 1.

18. Містобудівні умови та обмеження для проектування будівництва: Нове будівництво комплексу приймання, зберігання, очистки та відвантаження зерна в м. Волочиськ по вул. Котляревського, 7д.

19. Містобудівні умови та обмеження для проектування будівництва: Нове будівництво зовнішніх мереж водопостачання в с. Попівці, по вул. Центральній, Садовій, Лесі Українки.

20. Містобудівні умови та обмеження для проектування будівництва: Реконструкція колишнього загот. пункту під магазин роздрібної торгівлі в с. Писарівка по вул. Жовтнева.

21. Містобудівні умови та обмеження для проектування будівництва: Будівництво виробничого цеху ТОВ "ТАД ТРАНС" в м. Волочиськ по вул. Запорізька, 7.

22. Містобудівні умови та обмеження для проектування будівництва: Нове будівництво зовнішніх мереж водопостачання в с. Сергіївка по вул Набережна.

23. Містобудівні умови та обмеження для проектування будівництва: Реконструкція частини будівлі під харчоблок Лонковецького будинку - інтернату для громадян похилого віку та інвалідів в с. Лонки, вул Андрієвського, 47.

24. Містобудівні умови та обмеження для проектування будівництва: Індивідуальний гаражний бокс в м. Волочиськ по вул Зелена.

 

 

2018 рік

0. Реєстр містобудівних умов та обмежень для проектування об’єктів будівництва спеціально уповноваженого органу містобудування та архітектури Волочиської райдержадміністрації
1. Містобудівні умови та обмеження для проекту об'єктів будівництва  с. Кривачинці

2.  Містобудівні умови та обмеження мереж водопостачання с. Чернява

3.  Містобудівні умови та обмеження для будівництва зблокованих житлових будинків по вул. Музейна, 4 у м. Волочиськ

4. Містобудівні умови та обмеження для проекту об'єктів будівництва Наркевицької ДШМ

5.  Містобудівні умови та обмеження для проекту об'єктів будівництва на території Наркевицького цукрового заводу

6.  Містобудівні умови та обмеження для проекту об'єктів будівництва житлового будинку у м. Волочиськ

7.  Містобудівні умови та обмеження для проекту об'єктів будівництва квартири № 7 по вул. Незалежності, 2б у м. Волочиську

8. Містобудівні умови та обмеження для проекту об'єктів будівництва гаража по вул Копачівській 4а у м. Волочиську

9.  Містобудівні умови та обмеження для проекту об'єктів будівництва гаражного боксу по вул. Копачівській 6а в м. Волочиську

10.  Містобудівні умови та обмеження для проекту об'єктів будівництва гаражного боксу по вул. Музейна, 12 в м. Волочиську

11.  Містобудівні умови та обмеження для проекту об'єктів будівництва сміттєсортувального комплексу на території полігону твердих побутових відходів Волочиської міської ради Хмельницької області

12.  Містобудівні умови та обмеження для проекту об'єктів будівництва Індивідуального гаражного боксу по вул. Запорізькій, 4а, в м. Волочиськ

13.  Містобудівні умови та обмеження для проекту об'єктів будівництва Індивідуального гаражного боксу по вул. Запорізькій, 4а, в м. Волочиськ

14.  Містобудівні умови та обмеження для проекту об'єктів будівництва індивідуального гаражного боксу по вул. Уральських танкістів у м. Волочиськ

15. Містобудівні умови та обмеження для проекту об'єктів будівництва: Зовнішні мережі птного водопроводу вул. Миру, Дружби, Польова, Мойсєєва, Танкістів с. Бубнівка Волочиського району

16. Містобудівні умови та обмеження для проекту об'єктів будівництва: Зовнішні мережі питного водопроводу с. Куровечка Волочиського району

17. Містобудівні умови та обмеження для проекту об'єктів будівництва:реконструкція готелю "Дружба" з розширенням за рахунок надбудови по вул.Незалежності, 7 в м.Волочиськ.

18. Містобудівні умови та обмеження для проекту об'єктів будівництва: будівництво зовнішніх мереж водопостачання по вул. Зелена, Заставна, Зарічна с. Юхимівці Волочиського району.

19. Містобудівні умови та обмеження для проекту об'єктів будівництва: нове будівництво багатоквартирногот житлового будинку по вул Незалежності 68 в м. Волочиськ.

20.  Містобудівні умови та обмеження для проекту об'єктів будівництва:будівництво магазину по вул. Незалежності 4 Д в м.Волочиськ.

21.  Містобудівні умови та обмеження для проекту об'єктів будівництва:нове будівництво зовнішніх мереж водопостачання по вул. Квіткова, Шевченка с. Новоленськ Волочиського району.

22.  Містобудівні умови та обмеження для проекту об'єктів будівництва: будівництво приміщення охорони з прохідною по вул. Заводська, 20 в м. Волочиськ.

23.  Містобудівні умови та обмеження для проекту об'єктів будівництва: реконструкція котельні з встановленням твердопаливного котла с. Лонки Волочиського району.

24.  Містобудівні умови та обмеження для проекту обєктів будівництва: нове будівництво зовнішніх мереж питного водопостачання с. Баглаї Волочиського району.

25.  Містобудівні умови та обмеження для проекту об'єктів будівництва: нове будівництво зовнішніх мереж водопостачання вул Перемоги, Садова, Шевченка, Миру, Сонячній с. Копачівка-2 Волочиського району.

26. Містобудівні умови та обмеження для проекту об'єкта будівництва: реконструкція майстерні по ремонту і обслуговуванню вантажних автомобілів (добудова гаражного боксу на 2 автомобіля) вул. Запорізька 7 в м. Волочиськ. 

27. Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва: нове будівництво гаражного боксу на 2 автомобіля по вул Запорізька 7 в м. Волочиськ.

28. Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва: будівництво гаражного масиву на 12 боксів по вул. Музейна 16а в м. Волочиськ.

29. Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва: будівництво еспозиційної будівлі музею "Бойової слави" по вул. Запорізька 14 в місті Волочиськ.

30. Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва: будівництво зовнішніх мереж господарсько-питного водопостачання по вул. Камінській, Садовій, Зеленій в с.Писарівка Волочиського району.

31. Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва: будівництво індивідуального гаражного боксу № 1, блок № 1, гаражний масив № 19 по вул. Музейна в місті Волочиськ.

32. Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва: нове будівництво комплексу для приймання, зберігання та відвантаження фруктів місткістю 5000 тон з сортувальною лінією в с. Великі Жеребки Волочиського району.

33. Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва:  будівництво зовнішніх мереж водопостачання с. Трительника по вул Гагаріна, Миру, Набережна Волочиського району.

34. Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва:  будівництво репродуктора свиноферми по вул Центральна 27 в с. Постолівка.

35. Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва:  будівництво блоку дорощування свиноферми по вул Центральна 27 в с. Постолівка.

36. Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва:  реконструкція колишньої контори в ательє по пошиву та ремонту одягу з магазином по вулиці Героїв України, 10 д в смт Війтівці Волочиського району.

37. Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва: еконструкція з добудовою існуючого стоматологічного кабінету по вулиці Незалежності, 7 в місті Волочиськ.

38. Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва: реконструкція квартири № 14 по вулиці Пушкіна в місті Волочиськ.

39. Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва: реконструкція 2 корпусів № 1 та № 3 репродукторної свиноферми в с. Богданівка Волочиського району.

40. Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва: нове будівництво багатоквартирного житлового будинку із вбудованими приміщеннями комерційного призначення на вулиці Незалежності 7/3 в місті Волочиськ.

41. Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва: нове будівництво сонячної електоростанції "Ріпна Солар" в с. Ріпна Волочиського району.

42. Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва: будівництво гаража на два бокси для збереження легкового автомобіля по вул. Починка, гаражний масив № 4, блок № 1, бокс № 38 в місті Волочиськ.

43. Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва: будівництво гаража на 2 бокси по вулиці Копачівській, 1ж, гаражний масив № 23, блок № 4, бокс № 1.

44. Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва: будівництво гаража на 2 бокси по вулиці Копачівській, 1ж, гаражний масив № 23, блок № 4, бокс № 2.

45. Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва: Будівництво Війтовецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вулиці Слави, 12в смт. Війтівці Волочиського району.

46. Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва: будівництво індивідуального гаражного боксу в місті Волочиськ по вулиці Короленка, гаражний масив № 8, блок № 3, бокс № 2.

47. Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва: будівництво сонячної електоростанції "СЕС Кривачинці- 2" за межами населеного пункту села Кривачинці Волочиського району.

48. Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва: будівництво складу по вулиці Запорізька 7, в місті Волочиськ 

49. Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва: реконструкція житлового приміщення в магазин по вул. Слави, 4 в м. Волочиськ 

50. Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва: реконструкція приватного кабінету лікаря з накриттям для улаштування засобів МГН по вул. Незалежності, 66а в м. Волочиськ

51. Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва: реконструкція квартити № 5 по вул. Пушкіна, 29 в м. Волочиськ

52. Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва: капітальний ремонт автодороги М12 Стрій-Тернопіль-Кропивницький-Знам'янка км 191-700-193-700

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора