Волочиська районна державна адміністрація
Хмельницька область, Волочиський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини

28 Липня, 2020 р., 14:00
В середу, 29 липня 2020 року о 12.00 в приміщенні Волочиської районної державної адміністрації відбудеться виїзний прийом громадян. Прийом будуть здійснювати голова Хмельницької обласної державної адміністрації  Дмитро ГАБІНЕТ, прокурор Хмельницької області Олег СИНИШИН, т.в.о. начальника Головного Управління Національної поліції в Хмельницькій області Андрій ЧАЙКОВСЬКИЙ та начальник Управління Служби безпеки України в Хмельницькій області Ігор ВУЇВ.
28 Липня, 2020 р., 11:35
Заснування цього свята пов'язано з підписанням 25 липня 2008 року Указу Президента України «Про День хрещення Київської Русі-України», в якому сказано: «Ураховуючи значення православних традицій в історії і розвитку українського суспільства, на підтримку ініціативи Національної ради з питань культури і духовності, Українського фонду культури, Української православної церкви, Української православної церкви Київського патріархату, Української автокефальної православної церкви, громадськості постановляю установити в Україні День хрещення Київської Русі-України, який відзначати щорічно 28 липня, у день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира — хрестителя Київської Русі».
27 Липня, 2020 р., 10:21
Цими днями виповнюється 100 років з дня народження Целеха Георгія Феофановича, героя Соціалістичної праці, Почесного громадянина Волочиського району. З цієї нагоди на фасаді будинку культури в селі Копачівка відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки Целеху Г.Ф.
24 Липня, 2020 р., 15:52
За період  з 20.07.2020 р. по 24.07.2020 р.,  відповідно до заявок головних розпорядників коштів районного бюджету та зареєстрованих фінансових зобов'язань, на утримання бюджетних установ району та  соціально-культурну сферу спрямовано 266,0 тис. грн., зокрема на:  
24 Липня, 2020 р., 14:37
24 липня 2020 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Вадима Нікітюка відбулося засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. Під час засідання комісія затвердила список 5 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, які перебувають на квартирному обліку, для виплати грошової компенсації із визначення обсягу такої компенсації окремо щодо кожної дитини. Протокол комісії, затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації, буде направлено на розгляд обласної комісії для виділення субвенції з державного бюджету місцевому.
23 Липня, 2020 р., 16:55
Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня.
23 Липня, 2020 р., 16:36
У зв'язку із виконанням невідкладних ремонтно-колійних робіт, з 28 по 31 липня 2020 року, буде закрито рух автотранспорту через залазничний переїз 1267 км станція Війтівці  (автодорога Р-48) в період з 08.00 до 20.00 години.
23 Липня, 2020 р., 16:24
З метою культурно-освітнього розвитку, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активного залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея за підтримки Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Міністерства молоді та спорту України, проводять Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України.
23 Липня, 2020 р., 16:14
Сьогодні, відбулося засідання оргкомітету з відзначення в районі Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України, яке провів заступник голови райдержадміністрації Вадим Нікітюк щоб остаточно скоординувати дії відповідальних за святкування, до деталей уточнити готовність проведення районного заходу на належному рівні. Члени оргкомітету доповіли про виконання доручень з підготовки до районного святкування та надали свої пропозиції щодо проведення заходів з  нагоди цих свят.
22 Липня, 2020 р., 16:52
Тема конкурсних робіт (фотографій): захист прав людини, рівний доступ до правосуддя та правової інформації, посилення правових можливостей і правової спроможності населення, право на  безоплатну правову допомогу.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора