Волочиська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Повідомлення про проходження процедури громадських слухань по розробленню детального плану

Повідомлення про проходження процедури громадських слухань по розробленню детального плану

Війтовецька селищна рада повідомляє про процедуру громадських слухань проекту Детального плану території земельної ділянки площею 0,0512га, для реконструкції малоповерхової забудови (будівель торгівлі) по вул. Миру,10 в  смт. Війтівці Волочиського району, Хмельницької області. Код цільового використання –03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлізаявник гр. Абідах О.М., (далі – Детальний план території), відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555.

Проект Детального плану території розроблений з метою визначення функціонального призначення та параметрів забудови земельної ділянки. При цьому враховано раціональне розташування об’єктів нового будівництва, здійснення інженерного забезпечення території, що проектується, та складає в межах проекту 0,0512га.

- Характеристика транспорту

На заході, півночі і сході ділянка межує із земельними наділами індивідуальної житлової забудови. Із сходу та півдня  ділянка межує з місцевим проїздом та землями державної власності. З півдня ділянка примикає до «червоної лінії» вулиці Миру (автомобільна дорога Е50 – М12), яка встановлена службою автомобільних доріг у Хмельницькій області.

- Характеристика планувальних обмежень

До існуючих планувальних обмежень щодо даної території відносяться:

- охоронна зона ліній електропередач 0,4 кВ (1+1 м.);

Стан використання території та зони обмежень відображено на кресленнях плану існуючого стану.

Інші планувальні обмеження відсутні.

Заявником та платником з розроблення детального плану території є гр. Абідах О.М., Замовником – Війтовецька селищна рада.

Розробник детального плану – ФОП В. Панасюк, м. Хмельницький.

Детальний план території розроблено згідно рішення двадцять третьої (позачергової) сесії  Війтовецької селищної ради від 17.10.2017р.№ 66-23/2017. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території гр. Абідах О.М. в смт. Війтівці по вул. Миру 10.

Графічні матеріали детального плану території додаються в електронному вигляді.

В громадських слуханнях можуть прийняти участь:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території району;

2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні та на суміжних з нею територіях;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції надаються громадянами та іншими особами згідно ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», у письмовому вигляді виконкому Війтовецької селищної ради за адресою:31256 смт. Війтівці вул. Героїв України, 4, із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. На протязі одного місяця з моменту публікації( дата публікації 01.03.2018).

Пропозиції що поступили після встановленого строку залишаються без розгляду.

 

Фото без опису

 

 

Фото без опису

 

 

 

Фото без опису

Фото без описуФото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора