Волочиська районна державна адміністрація
Хмельницька область, Волочиський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини

05 Липня, 2020 р., 08:08
Кількість госпіталізованих хворих із респіраторно-вірусними захворюваннями та пневмонію за останню добу*
03 Липня, 2020 р., 15:17
2 липня, начальником служби у справах дітей, головним спеціалістом служби у справах дітей,  інспектором сектору ювенальної превенції, начальником відділу соціального захисту населення Наркевицької селищної ради  було проведено  рейдову перевірку щодо стану забезпечення потреб дітей, відповідального ставлення батьків до виконання своїх обов’язків по догляду та вихованню дітей.  Проведено обстеження умов проживання та забезпечення прав дитини у 14 сім’ях. Під час відвідування сімей проводяться профілактичні бесіди щодо відповідального ставлення батьків до виконання своїх обов’язків по догляду та вихованню дітей, веденню батьками здорового способу життя та інформаційно-роз’яснювальна робота серед батьків та дітей про дотримання правил карантину та важливості дотримання рекомендацій щодо профілактики розповсюдження коронавірусу та щодо безпечного купання та відпочинку на водоймах.
03 Липня, 2020 р., 14:59
Голова адміністрації Юрій Марущин вітав з нагоди Міжнародного дня  кооперації працівників райспоживспілки Волочиського району. Очільник району відзначив, що завдяки невтомній праці багатьох поколінь у споживчій кооперації району створена значна матеріально-технічна база, що стала важливою складовою частиною соціальної інфраструктури села. Сьогодні діяльність кооператорів вносить вагомий вклад в організацію торговельного обслуговування сільського населення.   Юрій Марущин побажав нових успіхів у служінні на благо людей, зміцнення єдності й згуртованості, вірності кращим кооперативним традиціям. І з нагоди свята вручив спільні грамоти Волочиської райдержадміністрації та районної ради кращим працівникам галузі.  
03 Липня, 2020 р., 12:31
Із п’ятою  річницею  Національної поліції України вітав на святковому зібрані поліцейських Волочиського району голова адміністрації Юрій Марущин. Він подякував поліцейським за  професійне виконання службових обов’язків, забезпечення безпеки і порядку, зазначив, що у поліції є підтримка та розуміння населення, саме поліцейським сьогодні належить важлива роль у захисті прав та свобод людини, кожен громадянин сподівається на принциповість, чесність і сумління працівників поліції. Побажав усім працівникам правоохоронних органів витримки та терпіння, мирних робочих буднів та здоров’я. З нагоди Дня Національної поліції за успіхи та досягнення у роботі були вручені спільні грамоти Волочиської районної державної адміністрації та районної ради.
02 Липня, 2020 р., 09:24
Пенсійний фонд України провів перерахунок пенсійних виплат з 1 липня 2020 року у зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 1638 грн до 1712 грн.
02 Липня, 2020 р., 09:22
Кількість госпіталізованих хворих із респіраторно-вірусними захворюваннями та пневмонію за останню добу*
01 Липня, 2020 р., 15:31
Коли в Україні закінчиться карантин, поки невідомо, однак вже складаються прогнози, до яких змін готуватися українцям. Державна служба зайнятості зробила свій прогноз стосовно перспектив розвитку сфери зайнятості під час і після карантину. Він допоможе шукачам роботи вчасно адаптуватися до змін і ефективно їх використати.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора