Волочиська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Відомості про здійснення державної регуляторної політики

В районі проводиться відповідна робота з виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

У розділі «Дерегуляція та розвиток підприємництва» Програми соціально-економічного розвитку району, затвердженої рішенням сесії районної ради визначено заходи щодо забезпечення дотримання регуляторними органами вимог щодо публічності та прозорості їх діяльності під час підготовки, прийняття, відстеження результативності і перегляду регуляторних актів.

Плани-графіки з підготовки проектів та здійснення відстежень результативності власних регуляторних актів – розпоряджень голови райдержадміністрації затверджені та оприлюднені у районній газеті «ЗОРЯ» та на веб-сайті Волочиської районної державної адміністрації https://volrda.gov.ua/ в розділі «Регуляторна політика».

Здійснюється інформаційно-методична підтримка діяльності органів місцевого самоврядування з реалізації державної регуляторної політики у сфері підприємництва.

Плани діяльності з підготовки проектів регуляторних актів та діючі регуляторні акти органів місцевого самоврядування району оприлюднені на веб-сайті Волочиської районної державної адміністрації у розділі «Регуляторна політика».

Райдержадміністрацією, Волочиським відділенням Хмельницької ОДПІ, районним центром зайнятості та іншими органами виконавчої влади організовано надання консультативної допомоги підприємцям з метою підвищення їх правових знань при підготовці установчих документів для державної реєстрації. При райдержадміністрації утворено відділ з організації надання адміністративних послуг та видачі документів  дозвільного характеру, який  забезпечує вільний і зручний доступ до адміністративних органів громадянам та сприяє запровадженню в районі спрощеної процедури отримання підприємцями документів дозвільного характеру. До роботи ЦНАПу залучені такі суб’єкти надання адміністративних послуг як реєстраційна служба Волочиського районного управління юстиції, Волочиський районний сектор управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області, відділ Держземагентства у Волочиському районі. В приміщенні Центру надання адміністративних послуг знаходиться реєстраційна служба Волочиського районного управління юстиції (державні реєстратори речових прав на нерухоме майно та державний реєстратор юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців). Надання адміністративних послуг здійснюється безпосередньо суб’єктом надання адміністративних послуг. 

На  території  Волочиського  району  зареєстровано сім громадських організацій, які мають відношення до підприємницької діяльності :

1)Районне товариство інвалідів (побутові послуги);

2)Спілка інвалідів України ( торгівельно – посередницька діяльність);

 3)Волочиська районна громадська організація Міжнародного Товариства Польських фермерів України;

4)Волочиська районна філія Хмельницького регіонального відділення загальноукраїнського об'єднання приватних підприємців та власників;

5)Волочиська районна громадська організація «Волочиська районна сільськогосподарська дорадча служба»;

6)Громадська організація спілки підприємців Волочиського району;

7) Місцеве відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» у Волочиському районі.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора