Волочиська районна державна адміністрація
Хмельницька область, Волочиський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини

26 Червня, 2020 р., 15:30
Сьогодні, 26.06.2020 року відбулось позачергове онлайн засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС в якому прийняли участь голова адміністрації Юрій Марущин, заступник голови адміністрації Вдим Нікітюк та члени районної комісії з питань ТЕБ та НС.
26 Червня, 2020 р., 15:16
Штаб протидії коронавірусу звітує, що протягом 22-26 червня КНП «Волочиська центральна районна лікарня» благодійної допомоги  не отримували.
26 Червня, 2020 р., 15:07
Сьогодні, 26.06. 2020 року відбувся робочий візит голови адміністрації Юрія Марущина в смт Наркевичі. Ю.Марущин зустрівся з головою територіальної об’єднаної громади Л.Гулою і вони разом привітали та вручили грамоти з нагоди Дня Конституції України працівникам Наркевицької громади. В рамках візиту голова адміністрації ознайомився з  ходом робіт будівництва місцевого стадіону, який будується згідно Програми Президента України «Велике будівництво». На стадіоні планується велике футбольне поле з газоном, бігові доріжки, переодягальні кабіни та душові, трибуни на 200 місць. Будівництво планують завершити у вересні поточного року, але зараз, на жаль, в зв’язку з негодою, постійними дощами не має змоги нормально проводити всі роботи, зауважила  Л.Гула.
26 Червня, 2020 р., 10:41
Кількість госпіталізованих хворих із респіраторно-вірусними захворюваннями та пневмонію за останню добу*
25 Червня, 2020 р., 16:35
Кількість госпіталізованих хворих із респіраторно-вірусними захворюваннями та пневмонію за останню добу*
25 Червня, 2020 р., 15:59
Сьогодні, 25 червня, стартувала  основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Випускники проходять тестування з математики. Всього для проходження основної сесії ЗНО-2020 зареєстровано 223 учні 11-х класів Волочиського району.
25 Червня, 2020 р., 15:18
25 червня, начальником служби у справах дітей, головним спеціалістом служби у справах дітей,  інспектором сектору ювенальної превенції, начальником відділу соціального захисту населення Війтовецької селищної ради  було проведено  рейдову перевірку щодо стану забезпечення потреб дітей, відповідального ставлення батьків до виконання своїх обов’язків по догляду та вихованню дітей.  Проведено обстеження умов проживання та забезпечення прав дитини у 6 сім’ях. Під час відвідування сімей проводяться профілактичні бесіди щодо відповідального ставлення батьків до виконання своїх обов’язків по догляду та вихованню дітей, веденню батьками здорового способу життя та інформаційно-роз’яснювальна робота серед батьків та дітей про дотримання правил карантину та важливості дотримання рекомендацій щодо профілактики розповсюдження коронавірусу та щодо безпечного купання та відпочинку на водоймах.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора