Волочиська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини Волочиської районної державної адміністрації

Дата: 30.11.2020 16:31
Кількість переглядів: 334

Питання забезпечення прав та інтересів дітей, створення безпечного середовища для їх проживання, виховання  перебуває на постійному контролі голови Волочиської райдержадміністрації Юрія МАРУЩИНА.

30 листопада 2020 року відбулося  засідання комісії з питань захисту прав дитини Волочиської районної адміністрації, яка працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини,  зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист.

На  розгляд комісії  виносилося ряд  питань:  про можливість позбавлення батьківських прав матері   відносно 2 дітей; про  визначення місця проживання дитини; про  встановлення способу  участі бабусі   у вихованні та спілкуванні з дитиною; про надання дозволу громадянам  на укладення договору дарування квартири  на ім’я дитини; про  доцільність надання щорічної додаткової оплачуваної відпустки громадянкам   Волочиського району; про надання дозволу батькам на приватизацію земельної ділянки, для ведення особистого селянського господарства, що знаходяться на території Волочиського району  на ім’я дитини.

В засіданні взяли участь представники управлінь та відділів райдержадміністрації, освіти, управління соціального захисту населення, міської та селищних ОТГ.

У ході засідання було заслухано як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини, що склалися.

За результатами комісії прийняті виважені рішення з метою захисту прав та інтересів дітей.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора