Волочиська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини Волочиської районної адміністрації

Дата: 15.12.2020 15:32
Кількість переглядів: 7274

           Питання забезпечення прав та інтересів дітей, створення безпечного середовища для їх проживання, виховання  перебуває на постійному контролі голови Волочиської райдержадміністрації Юрія МАРУЩИНА. Адже, кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності.  Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.  

            15 грудня 2020 року   відбулося засідання комісія з питань захисту прав дитини.

На  розгляд комісії  виносилося ряд  питань:  про можливість позбавлення батьківських прав матері   відносно  дитини; про  визначення місця проживання дитини;  про надання дозволу громадянам  на укладення договору дарування квартири  на ім’я дитини; про  доцільність надання щорічної додаткової оплачуваної відпустки громадянкам   Волочиського району; про надання дозволу батькам на приватизацію земельної ділянки, для ведення особистого селянського господарства, що знаходяться на території Волочиського району  на ім’я дитини.

В засіданні взяли участь представники управлінь та відділів райдержадміністрації, освіти, поліції, управління соціального захисту населення, міської та селищних ОТГ.

        Після розгляду заяв та документів, членами комісії було проведено співбесіди з заявниками та прийнято рішення, спрямовані на захист прав та законних інтересів дітей.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора