Волочиська районна державна адміністрація
Волочиський район, Хмельницька область

Новини

Відбулася робоча нарада з питань соціально-економічного розвитку району

Дата створення: 08:09 16.11.2016, Переглядів: 224

У вівторок, 15 листопада, відбулася робоча нарада з питань соціально-економічного розвитку району.

Святкували у Канівці та Полянах День хліба

Дата створення: 14:25 14.11.2016, Переглядів: 261

Ось і минули спекотні літні та теплі осінні дні, а разом з ними непомітно скінчились і жнива. Аграрії усе зібране збіжжя сховали у комори, яке потім піде на випічку хліба, експорт та інші потреби населення. Цьогоріч аграрії Волочиського району зібрали гарний урожай, отже є чому радіти та що святкувати.

Святкували День села

Дата створення: 12:28 14.11.2016, Переглядів: 192

Дванадцятого листопада у селі Ріпна було людно. День села – це ще один привід зібратися разом, згадати тих, хто народився і виріс у рідному селі. Цього дня громади сіл Ріпна і Сербинів, напередодні храмового свята Косьми і Даміана Асійських, відзначали День села. Цього року свято розпочалося з того, що у селі отець Роман освятив новоспоруджений пам’ятний знак спаленим, розстріляним односельцям та тим хто не повернувся з фашистської неволі.

Відбулась перевірка виконання делегованих повноважень

Дата створення: 11:31 11.11.2016, Переглядів: 202

Здійснення органами місцевого самоврядування району, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», делегованих повноважень є визначальною складовою скоординованого органами виконавчої влади життєзабезпечення і розвитку територій, сталого наповнення місцевих бюджетів, задоволення соціальних потреб населення. 10 листопада під керівництвом заступника голови райдержадміністрації В.Пендилюка працівники апарату райдержадміністрації здійснили робочий виїзд до Холодецької, Купільської, Поповецької сільських рад з метою перевірки виконання делегованих повноважень та надання методичної допомоги. Під час виїзду проведено перевірку стану організації контролю та виконання розпоряджень, доручень голови райдержадміністрації, стану дотримання вимог законодавства щодо розгляду звернень громадян, виконання Закону України «Про звернення громадян».

ВІДБУВСЯ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ЗАСТУПНИКОМ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ В.ПЕНДИЛЮКОМ У ПОПОВЕЦЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

Дата створення: 11:22 11.11.2016, Переглядів: 225

10 листопада заступник голови районної державної адміністрації В.Пендилюк зустрівся із жителями Поповецької сільської ради. Звертались громадяни до Віталія Володимировича з питаннями щодо виділення земельних ділянок під ведення особистого господарства, ремонту відрізку дороги у с. Попівці, встановлення освітлення, придбання мікрофонів для потреб Поповецької ЗОШ. Усі звернення, скарги та пропозиції жителів Поповецької сільської ради Віталій Володимирович взяв під особистий контроль, пообіцяв вивчити усі питання і допомогти у їх вирішенні.

Програма субсидій на вас не поширюється?

Дата створення: 16:42 10.11.2016, Переглядів: 251

Затверджено план заходів до Дня працівників сільського господарства

Дата створення: 16:27 10.11.2016, Переглядів: 325

10 листопада 2016 року під керівництвом голови райдержадміністрації В.Сергійчука за участю начальників управлінь та відділів районної державної адміністрації, представників агроформувань, голів ОТГ  району відбулось засідання організаційного комітету з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства.

Виїзний прийом

Дата створення: 16:34 09.11.2016, Переглядів: 259

З метою оперативного реагування на найважливіші соціально-економічні проблеми в районі, налагодження зв’язку між райдержадміністрацією і населенням району голова райдержадміністрації В. Сергійчук, спільно з виїзною групою провів 09.11.2016 виїзний прийом  в Холодецькій сільській раді

9 листопада — День української писемності та мови

Дата створення: 14:43 09.11.2016, Переглядів: 265

Щороку 9 листопада в Україні відзначається державне свято - День української писемності та мови. Встановлене воно було 9 листопада 1997 року Указом Президента № 1241/97 «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства».