Волочиська районна державна адміністрація
Волочиський район, Хмельницька область

Новини

Відбулося спільне засідання колегії райдержадміністрації та президії районної ради

Дата створення: 08:55 17.02.2017, Переглядів: 329

 16 лютого, відбулося спільне засідання колегії райдержадміністрації та президії районної ради.

Відбулося навчання з цивільного захисту населення

Дата створення: 12:35 16.02.2017, Переглядів: 212

13-15 лютого у малому залі засідань райдержадміністрації під керівництвом навчально-методичного центру  Хмельницької області відбулося навчання з цивільного захисту населення особами, яких призначили відповідальними (інструкторами) консультаційних пунктів при органах місцевого самоврядування.

У м. Кам’янці-Подільському стартував пілотний проект «Шлюб за добу»

Дата створення: 16:59 15.02.2017, Переглядів: 246

14 лютого в м. Кам’янець-Подільський офіційно стартував пілотний проект «Шлюб за добу». В рамках проекту мешканці Хмельницької області мають можливість протягом однієї доби подати заяву – і стати чоловіком та дружиною.

Звернення Президента з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата створення: 16:56 15.02.2017, Переглядів: 173

                             Дорогі співвітчизники!

Вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Дата створення: 16:18 15.02.2017, Переглядів: 199

Щорічно, 15 лютого вся Україна і наш район, зокрема, вшановують учасників бойових дій на території інших держав. Так, сьогодні у Волочиську відбулись урочисті  заходи відповідної тематики. З центральної площі міста колона за участю керівників району, трудових колективів, організацій, установ, громадських об’єднань, воїнів-інтернаціоналістів, учасників АТО вирушила до скверу Меморіалу Слави де було покладено квіти до пам’ятного знаку воїнам–афганцям та каменю закладеного на  місті встановлення пам’ятника воїнам АТО, вшановано пам'ять загиблих хвилиною мовчання. Після покладання квітів, урочистості продовжились у центрі культури та дозвілля «Гармонія» де відбулась концертна програма.

Патріотична година «Афганська війна: як це було»

Дата створення: 13:32 15.02.2017, Переглядів: 237

 У читацькому залі Волочиської центральної бібліотеки, за участі районного керівництва, громадськості та учнівської молоді, до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав проведено патріотичну годину на тему «Афганська війна: як це було». У вступному слові ведуча представила присутнім учасників бойових дій на території інших держав Сафронюка Вадима Степановича (Куба), Лемешева Кирила Карповича (Сирія), Прозоровського Валерія Михайловича (Афганістан); учасника війни в Афганістані та діючого офіцера АТО Кочупінду Валерія Сергійовича, учасника АТО Пукаса Романа Олександровича. У виступах ці мужні люди поділилися власними спогадами про хід цих подій, закликали молоде покоління пам’ятати подвиг полеглих, з гідністю виконувати свій громадянський обов’язок, бути справжніми патріотами своєї держави та берегти мир.

Засідання оргкомітету

Дата створення: 15:22 14.02.2017, Переглядів: 207

14 лютого відбулося засідання оргкомітету з нагоди відзначення в районні Дня Героїв Небесної Сотні. Як відомо, Указом Президента України вшанування Героїв Небесної Сотні проводиться в державі 20 лютого. Засідання оргкомітету проводив голова Волочиської райдержадміністрації В.Сергійчук. Тож, за результатами засідання вирішено, що о 09.50 год. 20 лютого біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні у м. Волочиськ відбудеться покладання квітів та буде відслужено панахиду пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Відбулося засідання комісії районної державної адміністрації з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам

Дата створення: 15:15 13.02.2017, Переглядів: 205

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації О.Каруна, відбулося засідання комісії районної державної адміністрації з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам.

Турнір на Кубок району з волейболу

Дата створення: 10:42 13.02.2017, Переглядів: 311

Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 11 лютого, у спортивному залі «Дружба», Волочиського машинобудівного заводу ПАТ «Мотор Січ», відбувся турнір на Кубок району з волейболу.