Волочиська районна державна адміністрація
Волочиський район, Хмельницька область

Новини

Об'їзд сімей загиблих в Афганістані

Дата створення: 20:12 10.02.2017, Переглядів: 227

Відвідання родин загиблих побратимів – традиція, якої беззастережно дотримуються волочиські інтернаціоналісти. На афганській війні загинули вісім військовослужбовців нашого краю. Їхні імена викарбувані на пам’ятному знаку у міському Меморіалі Слави. І от, сьогодні, 10 лютого заступник голови районної адміністрації В.Пендилюк та воїни-інтернаціоналісти напередодні чергової річниці виведення військ колишнього СРСР із Афганістану відвідали сім’ї воїнів, які загинули під час виконання інтернаціонального обов`язку в Афганістані.  

10 лютого 2017 року відбулася нарада членів Волочиського районного товариства інвалідів

Дата створення: 19:38 10.02.2017, Переглядів: 184

10 лютого  відбулася нарада  Волочиського районного товариства інвалідів, у даному засідані взяли участь і представники влади, а саме голова районної державної адміністрації В. Сергійчук та голова районної ради С.Пазюк. 

До Краматорська та Авдіївки відправлено гуманітарний вантаж

Дата створення: 16:49 09.02.2017, Переглядів: 252

Нещодавно в результаті обстрілів терористами мирної Авдіївки, у місті припинено електропостачання, обмежено тепло та водопостачання. Від обстрілів постраждали не тільки військові, які боронять Україну від ворога, але й місцеве населення, і тепер їм необхідна допомога.  

Відбулось засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

Дата створення: 16:39 09.02.2017, Переглядів: 306

Сьгодні, 9 лютого  відбулось засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції при Волочиській районній державній адміністрації, в складі: голови комісії Пендилюка В.В. - заступника голови районної державної адміністрації та членів комісії: Партики О.Г. - начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Курейко О.А. - головного спеціаліста відділу призначення управління соціального  захисту населення райдержадміністрації, Дмитрук С.Я. - начальника управління Пенсійного фонду України у Волочиському районі, Корецької І.Й. - начальника відділення ВД ФССНВ у Волочиському районі, Скиби О.П. - директора районного центру зайнятості. 

Більше незахищених суспільних груп отримують доступ до БПД.

Дата створення: 17:02 08.02.2017, Переглядів: 279

03 січня 2017 року Петро Порошенко підписав Закон України «Про Вищу раду правосуддя». Цим документом, зокрема, внесені зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. Ці зміни набрали чинності  5 січня 2017 року.

Проведено нараду з питання реорганізації первинної медицини

Дата створення: 15:59 07.02.2017, Переглядів: 260

Сьогодні, 7 лютого під керівництвом голови райдержадміністрації проведено нараду з питання реорганізації первинної медицини. У даній нараді взяли участь заступники голови райдержадміністрації, голова районної ради, головні лікарі центральної районної лікарні та районного центру первинної медико-санітарної допомоги, голови об’єднаних територіальних громад району, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації. У вступному слові Володимир Миколайович зазначив, що наша держава знаходиться у стані одночасного реформування багатьох галузей, зокрема адміністративно-територіальна реформа відбувається паралельно із реорганізацією первинної медицини. А оскільки на території нашого району створено три об’єднаних територіальних громади, для нас це важливі питання, які потрібно вирішувати разом.

Зустріч поколінь

Дата створення: 17:00 06.02.2017, Переглядів: 319

За сприяння народного депутата України С.Лабазюка та голови районної державної адміністрації В.Сергійчука, 3 лютого у Волочиську відбулася зустріч керівників різних поколінь. На цю зустріч зібрались керівний актив посадовців, керманичі підприємств, організацій, установ, які відповідали за важливі ділянки життєдіяльності району: енергопостачання, будівництво, сільськогосподарську та промислову галузь, охорону здоров’я, газопостачання тощо, організовували роботу об’єктів соціального й комунального призначення, працювали в апараті управління селищних, районної рад, райдержадміністрації, а також створювали, розбудовували та розвивали район.

Триває збір гуманітарного вантажу

Дата створення: 13:01 06.02.2017, Переглядів: 293

У різних областях України люди і місцеві органи влади шукають можливості допомогти мешканцям Авдіївки, яка перебуває під постійними обстрілами агресора.

Волочищина відзначатиме День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата створення: 18:56 02.02.2017, Переглядів: 285

Про  підготовку до відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав йшлося  2 лютого на засіданні оргкомітету під керівництвом голови райдержадміністрації В.Сергійчука. Вирішено, що 15 лютого у Волочиську відбудеться мітинг-реквієм та покладання квітів до пам’ятного знаку спорудженого в пам’ять полеглим учасникам  бойових дій в Афганістані, у закладах освіти району будуть проведені уроки, тематичні круглі столи, зустрічі з учасниками бойових дій в Афганістані. «Ми не маємо права забути Афганську війну, - зауважив Володимир Миколайович – Цього року ми відзначатимемо чергову річницю, відколи остання колона радянських військ була виведена з Афганістану. Тому ми маємо зробити все, щоб гідно відзначити в районі День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, розділити біль втрат з рідними і близькими воїнів, які полягли на чужих землях». За підсумками засідання Володимир Миколайович дав відповідні доручення працівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.

Дорогі жителі Хмельницької області

Дата створення: 08:46 02.02.2017, Переглядів: 279

Звертаюсь до Вас з проханням разом допомогти постраждалим жителям Авдіївки.