Волочиська районна державна адміністрація
Волочиський район, Хмельницька область

Новини

Кубок району з футзалу серед сільських команд

Дата створення: 15:54 20.03.2017, Переглядів: 204

18-19 березня у спортивному залі «Дружба» Волочиського ВМЗ АТ «Мотор Січ» проходила гра на Кубок Волочиського району з футзалу серед сільських команд. Всього у заході взяло участь 10 команд сіл та селищ: Гарнишівка – Маначин, Війтівці – Кривачинці, Бубнівка – Юхимівці, Вочківці, Поляни, Писарівка, Користова, Бронівка, Яхнівці, Наркевичі. В результаті запеклої боротьби, яка проходила у дружній атмосфері, Кубок за ІІ місце виборола команда села Поляни, а переможцем та володарем Кубку Волочиського району з футзалу серед сільських команд стала команда с. Користова. Також суддівська колегія визначила «Кращим гравцем» - Б. Козу (с. Користова), «Кращим нападаючим» та «Кращим бомбардиром» - Д. Познанського (с. Яхнівці), «Кращим захисником» - Ю. Лопушанського (с. Поляни) та «Кращим воротарем» - І. Лабенського (с. Бронівка). Заступник голови райдержадміністрації В. Пендилюк, завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації В. Веретюк, голова районної організації ВФСТ «Колос» В. Пюрко, голова районної федерації футболу Є. Сіньков та представник благодійного фонду народного депутата України С. Лабазюка «Ми поруч» Ю. Пендрак вручили переможцям спортивного заходу Кубки, медалі та грамоти, подякували за цікаву гру та побажали усяких гараздів. Організували проведення заходу сектор молоді та спорту райдержадміністрації спільно з районною організацією ВФСТ «Колос». Спонсори спортивного заходу – Волочиський ВМЗ АТ «Мотор Січ», який благодійно надав спортивний зал та благодійний фонд народного депутата України С. Лабазюка «Ми поруч», який постійно підтримує розвиток спорту в районі.

Українська революція 1917–1921 років

Дата створення: 15:48 20.03.2017, Переглядів: 350

Українська революція 1917–1921 років розпочалася в умовах революційних потрясінь, які охопили Російську імперію у березні 1917-го. Ключовим її рушієм був український народ і його політична еліта, що еволюціонувала від ідей політичної автономії та федерації до усвідомлення власної державної незалежності.

КОНКУРС «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ» У 2017 РОЦІ

Дата створення: 14:55 20.03.2017, Переглядів: 311

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 оголошено проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2017 році. Метою проведення Конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Відбулися урочисті заходи, приурочені Дню працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Дата створення: 12:12 20.03.2017, Переглядів: 286

В п’ятницю, 13 березня, в великому залі ЦКД «Гармонія» відбулися урочисті заходи, приурочені Дню працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

До 100 – річчя Української революції.

Дата створення: 08:17 16.03.2017, Переглядів: 208

В продовж усього періоду існування України, український народ боровся за свою волю, за незалежність. 17 березня цього року минає 100 років з часу початку Української революції та з дня утворення Української Центральної Ради. З цієї нагоди у Волочиській центральній бібліотеці проведено патріотичну бесіду «Центральна Рада – перший революційний парламент України». Присутні (працівники держ. установ міста) прослухали цікаву розповідь директора Волочиського історико – краєзнавчого музею Л.Я.Гуляк про ті далекі роки 100 – річної давнини. На завершення, заступник голови райдержадміністрації В.В.Пендилюк зазначив, що історія нашої України славна, героїчна і трагічна водночас, але вона відображає життя.

Купільська громада прийме участь в Проекті ЄС/ПРООН

Дата створення: 07:34 16.03.2017, Переглядів: 264

У вересні цього року в Україні завершується реалізація ІІІ фази спільного проекту ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Засідання організаційного комітету щодо відзначення Дня визволення району

Дата створення: 16:59 15.03.2017, Переглядів: 190

Сьогодні, 15 березня, голова районної державної адміністрації Володимир Сергійчук провів засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення 73-ї річниці визволення Волочиського району від фашистських загарбників. Учасники зустрічі детально обговорили організаційні моменти урочистих заходів. Зокрема, йшлося про приведення в належний стан пам’ятників, меморіальних комплексів, обелісків, пам’ятних знаків, місць поховань воїнів, загиблих під час Великої Вітчизняної війни. Щодо самого безпосереднього святкування цієї події, учасники оргкомітету вирішили дотримуватися традиційного сценарію. Як і у минулі роки відбудуться святкова хода, покладання квітів до Меморіалу Слави. Урочисті  мітинги, святкові концерти, покладання квітів до пам’ятників, обелісків, пам’ятних знаків і місць поховання полеглих в роки війни відбудуться в усіх населених пунктах району за участю громадськості. У навчальних закладах району будуть проведені  уроки пам’яті, екскурсії до музеїв. В бібліотечних установах оформлені книжково-ілюстровані виставки, тематичні літературні добірки, перегляди літератури, бібліографічні огляди. Не залишились поза увагою і питання соціального та медичного захисту ветеранів та інвалідів Великої Вітчизняної війни, їх відвідування представниками влади напередодні Дня визволення району. У ході засідання відповідальним виконавцям дано ряд доручень.

Проведено нараду з перевізниками

Дата створення: 17:45 09.03.2017, Переглядів: 209

Сьогодні, 9 березня під керівництвом голови райдержадміністрації В.Сергійчука відбулася нарада з перевізниками, на якій розглянуто питання забезпечення належного стану пасажирських перевезень та оптимізації приміської маршрутної мережі в межах району, в зв’язку з  тим що ТОВ «АТП «Престиж» припинить здійснення приміських перевезень пасажирів у межах району.

У Волочиську вшанували Кобзаря

Дата створення: 11:39 09.03.2017, Переглядів: 198

9 березня - день народження великого поета та художника Тараса Григоровича Шевченка. Цьогоріч ми відзначаємо 203 річницю із дня його народження. Саме тому сьогодні у Волочиську до пам’ятного знака Т. Шевченку керівництво району та громадськість поклали квіти віддаючи шану Кобзарю.