Волочиська районна державна адміністрація
Волочиський район, Хмельницька область

Новини

Відбулися урочисті збори, приурочені Міжнародному Дню інвалідів.

Дата створення: 10:03 05.12.2016, Переглядів: 270

2 грудня, ЦКД «Гармонія», пройшли урочисті збори, приурочені Міжнародному Дню інвалідів.

Відбувся Чемпіонат Волочиського району з шахів та шашок серед людей з обмеженими фізичними можливостями

Дата створення: 08:59 05.12.2016, Переглядів: 241

Уже стало доброю традицією - щороку напередодні 3 грудня проводити Чемпіонат Волочиського району з шахів та шашок серед людей з обмеженими фізичними можливостями. Не винятком став і цей рік.

Уряд ухвалив загальний вектор реформ в системі охорони здоров’я

Дата створення: 09:40 02.12.2016, Переглядів: 243

Уряд схвалив Концепцію реформи фінансування системи охорони здоров’я, яка дає старт модернізації медичної сфери. Концепція закріплює модель національного солідарного медичного страхування зі 100% покриттям громадян. Згідно з концепцією, збори страхових внесків здійснюватимуться через загальну систему оподаткування та збиратимуться у державному бюджеті. Страхові виплати за лікування окремої людини не будуть прив’язані до розміру її індивідуальних внесків. Кожен громадянин здійснює передоплату за медичне обслуговування, сплачуючи загальні податки. Жодних додаткових податків чи платежів для громадян не вводиться.

Сергій Савчук: Законопроект №4334 щодо стимулювання виробництва тепла з альтернативних джерел економічно вигідний інвесторам, споживачам та країні в цілому

Дата створення: 09:43 01.12.2016, Переглядів: 150

Законопроект  №4334 щодо стимулювання виробництва тепла з альтернативних джерел вже прийнято за основу у першому читанні у Верховній Раді України. Нагальним є його розгляд та прийняття Парламентом у другому читанні. Саме цьому питанню була присвячена нарада, яка відбулася 29 листопада в Держенергоефективності під головуванням Голови Агентства Сергія Савчука за участю народних депутатів України.

На Хмельниччині виплачено 5,2 млн.грн. заборгованої заробітної плати

Дата створення: 11:10 30.11.2016, Переглядів: 208

29 листопада під керівництвом голови обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука відбулось розширене засідання колегії облдержадміністрації. Участь у засіданні взяли перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів ЦОВВ, голови райдержадміністрацій, голови міських (міст обласного значення) рад.

Сергій Савчук: Литовські інвестори готові вкладати кошти у проекти з виробництва енергії з альтернативних джерел в Україні

Дата створення: 10:51 30.11.2016, Переглядів: 207

«Україна розвиває відновлювану енергетику, опираючись на міжнародний досвід, у тому числі Литви. І вже сьогодні литовські компанії розглядають можливості реалізації «зелених» проектів в країні. Це свідчення того, що дійсно створюються сприятливі умови для роботи бізнесу у цій сфері, удосконалюється законодавча база», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук 28 листопада у ході зустрічі з Уповноваженим міністром Посольства Литовської Республіки в Україні Гвідасом Керушаускасом та представниками низки литовських компаній, що працюють у сфері відновлюваної енергетики.

Проведення “круглого столу” в Управлінні Пенсійного фонду України у Волочиському районі

Дата створення: 16:08 29.11.2016, Переглядів: 285

29.11.2016 в приміщенні управління Пенсійного фонду України у Волочиському районі відбулося засідання «круглого столу» на яке були запрошені голови профспілкових організацій районного управління освіти, районного управління культури, державних установ. Начальник відділу платежів до пенсійної системи та контрольно – перевірочної роботи управління Фонду Л.А.Слива та заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій Л.А. Пюрко ознайомили присутніх з особливостями реформування системи пенсійного забезпечення в Україні, детально зупинилися на питаннях призначення пенсії працівникам освіти, та пенсій згідно Закону України «Про державну службу»

Меморандум про співпрацю підписано між тергромадами Хмельниччини та муніципалітетами Куявсько-Поморського воєводства

Дата створення: 17:09 28.11.2016, Переглядів: 220

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук та голова обласної ради Михайло Загородний зустрілися з членами делегації Куявсько-Поморського воєводства, муніципалітету Хоцень, муніципалітету Барухово, міста Влоцлавек Республіка Польща з метою налагодження співпраці між органами місцевої влади Хмельницької області та Куявсько-Поморсього воєводства в соціально-економічній, освітній, оздоровчий та культурних сферах.