Волочиська районна державна адміністрація
Волочиський район, Хмельницька область

Новини

Проведено нараду з питання реорганізації первинної медицини

Дата створення: 15:59 07.02.2017, Переглядів: 177

Сьогодні, 7 лютого під керівництвом голови райдержадміністрації проведено нараду з питання реорганізації первинної медицини. У даній нараді взяли участь заступники голови райдержадміністрації, голова районної ради, головні лікарі центральної районної лікарні та районного центру первинної медико-санітарної допомоги, голови об’єднаних територіальних громад району, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації. У вступному слові Володимир Миколайович зазначив, що наша держава знаходиться у стані одночасного реформування багатьох галузей, зокрема адміністративно-територіальна реформа відбувається паралельно із реорганізацією первинної медицини. А оскільки на території нашого району створено три об’єднаних територіальних громади, для нас це важливі питання, які потрібно вирішувати разом.

Зустріч поколінь

Дата створення: 17:00 06.02.2017, Переглядів: 242

За сприяння народного депутата України С.Лабазюка та голови районної державної адміністрації В.Сергійчука, 3 лютого у Волочиську відбулася зустріч керівників різних поколінь. На цю зустріч зібрались керівний актив посадовців, керманичі підприємств, організацій, установ, які відповідали за важливі ділянки життєдіяльності району: енергопостачання, будівництво, сільськогосподарську та промислову галузь, охорону здоров’я, газопостачання тощо, організовували роботу об’єктів соціального й комунального призначення, працювали в апараті управління селищних, районної рад, райдержадміністрації, а також створювали, розбудовували та розвивали район.

Триває збір гуманітарного вантажу

Дата створення: 13:01 06.02.2017, Переглядів: 233

У різних областях України люди і місцеві органи влади шукають можливості допомогти мешканцям Авдіївки, яка перебуває під постійними обстрілами агресора.

Волочищина відзначатиме День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата створення: 18:56 02.02.2017, Переглядів: 232

Про  підготовку до відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав йшлося  2 лютого на засіданні оргкомітету під керівництвом голови райдержадміністрації В.Сергійчука. Вирішено, що 15 лютого у Волочиську відбудеться мітинг-реквієм та покладання квітів до пам’ятного знаку спорудженого в пам’ять полеглим учасникам  бойових дій в Афганістані, у закладах освіти району будуть проведені уроки, тематичні круглі столи, зустрічі з учасниками бойових дій в Афганістані. «Ми не маємо права забути Афганську війну, - зауважив Володимир Миколайович – Цього року ми відзначатимемо чергову річницю, відколи остання колона радянських військ була виведена з Афганістану. Тому ми маємо зробити все, щоб гідно відзначити в районі День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, розділити біль втрат з рідними і близькими воїнів, які полягли на чужих землях». За підсумками засідання Володимир Миколайович дав відповідні доручення працівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.

Дорогі жителі Хмельницької області

Дата створення: 08:46 02.02.2017, Переглядів: 223

Звертаюсь до Вас з проханням разом допомогти постраждалим жителям Авдіївки.

Проведено нараду

Дата створення: 08:44 02.02.2017, Переглядів: 140

З метою реалізації пункту 1 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції», для ефективного та вчасного подання державними службовцями електронних декларації 1 лютого 2017 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації В.Пендилюка проведено нараду з працівниками управлінь та відділів райдержадміністрації.

Райони звітують про зроблене у минулому році та плани на 2017 рік

Дата створення: 20:28 31.01.2017, Переглядів: 268

31 січня у Хмельницькій облдержадміністрації розпочалися співбесіди з головами районних державних адміністрацій, міськими (міст обласного значення) головами, головами об’єднаних територіальних громад області з питань збалансування бюджетів, дотримання вимог законодавства щодо мінімальної заробітної плати, заходів з підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери та соціально-економічного розвитку територій на 2017 рік.

Відбулось засідання Комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації

Дата створення: 19:10 31.01.2017, Переглядів: 173

Сьогодні, 31 січня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації В.Пендилюка проведено засідання Комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації.

Тривають виїзні наради щодо розгляду поточного стану та короткострокових прогнозів роботи підприємств Волочиського району

Дата створення: 18:07 31.01.2017, Переглядів: 207

В рамках проведення виїзних нарад щодо розгляду поточного стану та короткострокових прогнозів роботи підприємств Волочиського району перший заступник голови райдержадміністрації Олег Карун, начальник управління агропромислового, економічного розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації Юрій Марущин та головний спеціаліст відділу промисловості та інфраструктури управління АЕРІ Артем Смиц відвідали Волочиську швейну фабрику.

Понад Крутами вічність у сурми сурмить

Дата створення: 10:57 30.01.2017, Переглядів: 215

Саме під такою назвою у Волочиській центральній бібліотеці проведено урок патріотизму з нагоди 99-ї річниці подвигу українських юнаків, які 29 січня 1918 року біля залізничної станції Крути ціною власного життя стримували наступ більшовицьких орд на столицю України.