Волочиська районна державна адміністрація
Волочиський район, Хмельницька область

Волочиській дитячій школі мистецтв - 30 років

Переглядів: 525

В понеділок, 3 жовтня 2016 р., у м. Волочиськ відбулися урочистості з нагоди 30-річчя з дня заснування Волочиської школи мистецтв.


Заклад був створений у 1986 році як музична школа і з того часу його випускниками стали тисячі учнів. З часом школа була реорганізована в школу мистецтв і в закладі розпочали навчати за напрямками образотворчого мистецтва та хореографії. 
Дарунки на своє 30-річчя школа отримала від міского голови Констянтина Черниченка та керівників району Володимира Сергійчука та Сергія Пазюка, які нагородили викладачів та директора школи почесними грамотами та цінними подарунками. В свою чергу, за традицією, міський голова вручив коровай від імені всієї ОТГ та подарував для школи ноутбук.
Також на свято завітав помічник народного депутата України Сергія Лабазюка - Володимир Петрук, який від імені депутата та від себе особисто привітав освітян.
Директор Волочиської школи мистецтв Федір Рябий привітав колектив і засновників школи, численних гостей урочистостей і подякував за їх підтримку, яку було надано на різних рівнях для того, щоб нинішнє свято відбулося.
Традиційно гостей святкування колектив школи привітав святковим концертом.


За матеріалами сайту Волочиської ОТГ« повернутися до списку новин