Волочиська районна державна адміністрація
Волочиський район, Хмельницька область

Проведено нараду з перевізниками

Переглядів: 262

Сьогодні, 9 березня під керівництвом голови райдержадміністрації В.Сергійчука відбулася нарада з перевізниками, на якій розглянуто питання забезпечення належного стану пасажирських перевезень та оптимізації приміської маршрутної мережі в межах району, в зв’язку з  тим що ТОВ «АТП «Престиж» припинить здійснення приміських перевезень пасажирів у межах району.

В ході наради було заслухано керівника ПП «Волочиськ-транс» Смутніцького В.Й. та ПП Олійника В.М., які на даний час здійснюють пасажирські перевезення в районі.

Заслухавши пропозиції вищезазначених перевізників, з метою забезпечення належного приміського автобусного сполучення та покращення якості надання відповідних послуг населенню району, Володимир Миколайович надав доручення відповідним посадовим особам райдержадміністрації, погодити з головами об’єднаних територіальних громад маршрути та розклади руху автобусів на приміських маршрутах, інформацію про зміни довести до населення району через районну газету «Зоря».« повернутися до списку новин