Волочиська районна державна адміністрація
Волочиський район, Хмельницька область

відбулося засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам

Переглядів: 172

18 квітня 2018 року  під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації  Каруна О.В. відбулося засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам.

На порядок денний  було винесено питання  про розгляд листа Волочиської міської об'єднаної територіальної громади від  27.03.2018 року  № 433  щодо проведення перерахунку  збитків,  заподіяних Волочиській міській об’єднаній територіальній громаді в особі Волочиської міської ради Кучером Олександром Васильовичем без використання правовстановлюючих документів на земельні ділянки на території м.Волочиська, за уточнений період фактичного використання. В засіданні комісії взяли участь представники Волочиської міської ради Дацюк В.П. та Гамрецький В.М., а також Кучер О.В., власник частини комплексу будівель та споруд тепличного комбінату  за адресою м. Волочиськ, вул. Котляревського (Котовського), 15.

Комісія одноголосно  прийняла рішення: нарахувати Кучеру Олександру Васильовичу збитки (у вигляді орендної плати за землю) в розмірі 749 213,20 грн., що заподіяні  Волочиській міській раді без використання правовстановлюючих документів.« повернутися до списку новин