Волочиська районна державна адміністрація
Волочиський район, Хмельницька область

Захист прав дитини - один із пріоритетів соціальних ініціатив Президента України

Переглядів: 493

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.  За будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці. Адже ефективний захист прав дитини - один із пріоритетів соціальних ініціатив Президента України. Саме тому, влада сьогодні докладає максимум   для послідовного впровадження державної соціальної політики з підвищення стандартів життя, направлених, насамперед, на захист прав дітей.

05 березня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації В.Пендилюка за участю представників управління соціального захисту населення, сектору освіти райдержадміністрації, міської та селищних ОТГ проведено позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.   

На порядку денному слухались питання: про надання висновку щодо можливості позбавлення батьківських прав батька відносно дитини; про порядок участі батьків  у вихованні та спілкуванні з дітьми;  про надання дозволу батькам на приватизацію земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться на території Волочиського району  на ім’я дитини. 

У ході засідання було заслухано як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини, що склалися у долі дітей, прийнято відповідні рішення.

 « повернутися до списку новин