Волочиська районна державна адміністрація
Волочиський район, Хмельницька область

Засідання комісії з питань призначення (відновлення )соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

Переглядів: 350

16 жовтня 2018 року заступник голови  адміністрації В.Пендилюк провів засідання комісії з питань призначення (відновлення )соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. 

Робочою групою було проведено обстеження умов проживання внутрішньо переміщених осіб , які отримують пенсії, з метою перевірки фактичного місця проживання внутрішньо переміщених осіб. Відповідно до даних  поданих робочою групою на розгляд комісії прийнято рішення про продовження соціальних виплат двом внутрішньо переміщеним особам, які фактично проживають на території району та призупинити виплату  двом громадянам,  які на момент проведення обстежень за адресами вказаними, як місце постійного проживання були відсутні та на протязі  шести робочих днів не  з’явились в управління соціального захисту населення райдержадміністрації для ідентифікації особи внутрішньо переміщених осіб.

Крім того десяти громадянам призначили адресну допомогу, як внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.« повернутися до списку новин