Волочиська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Відбувся Круглий стіл для представників громади на тему «Стан протидії торгівлі людьми на Хмельниччині. Роль ОТГ у виявленні та пере- направленні постраждалих»

Дата: 04.10.2017 16:48
Кількість переглядів: 620

Фото без опису  03 жовтня 2017 р. у Волочиському центрі зайнятості відбувся Круглий стіл для представників громади  на тему «Стан протидії торгівлі людьми на Хмельниччині. Роль ОТГ у виявленні та пере- направленні постраждалих»  в рамках реалізації регіонального компоненту проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні».

На даному заході були присутні: перший заступник голови райдержадміністрації, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови ОТГ, сільські голови, громадськість.

Проект реалізується Координатором проектів ОБСЄ в Україні на замовлення Міністерства соціальної політики України та за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Виконавчим партнером  Проекту у Хмельницькій  області є  Благодійний Фонд «Ксена», що надає реінтеграційну допомогу особам  постраждалим від торгівлі людьми з 2004 року.

Фото без описуГолова БФ «Ксена» Оксана Устинова та директор Центру соціально-психологічної допомоги Алла Андрейчак ознайомили присутніх з викликами сьогодення у сфері торгівлі людьми, проблемами, які виникають при зверненні до державних, правоохоронних органів громадян,  постраждалих від даного злочину  та видами допомоги, що можуть отримати особи, зокрема, соціальний супровід, медична допомога, одноразова матеріальна виплата, підтримка центрів зайнятості та органів місцевого самоврядування. Значну реабілітаційну підтримку надає  БФ «Ксена» у партнерстві з міжнародними організаціями: мед лікування, професійні курси, придбання товарів першої необхідності, професійних інструментів та обладнання, свійських тварин, будівельних матеріалів тощо.

В Україні вже понад 200 громадян отримали від держави статус осіб,  що постраждали від торгівлі людьми. Серед них - чоловіки, жінки та діти, які є українцями або іноземцями. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора