Волочиська районна державна адміністрація
Волочиський район, Хмельницька область

Відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та проведення районних заходів до  Міжнародного дня осіб з інвалідністю

Переглядів: 416

Сьогодні, 28 листопада, під керівництвом голови адміністрації В.Сергійчука за участю начальників управлінь та відділів районної державної адміністрації, голів районного товариства інвалідів та громадської організації "Поклик серця",  представників  Волочиської ОТГ,  відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та проведення районних заходів до  Міжнародного дня осіб з інвалідністю.  

3 грудня увесь світ вшановує людей з обмеженими можливостями, аби вкотре нагадати суспільству, що такі люди особливі і потребують всебічної уваги до себе. Цей день є доброю нагодою звірити, що вже зроблено, і що необхідно зробити для формування гідних умов життя даної категорії людей, аби ніхто не почувався забутим чи полишеним наодинці зі своїми проблемами.

Першочергово розглядалися питання щодо надання адресної допомоги, та вирішення соціальних проблем зазначених категорій населення, організації урочистих заходів до Міжнародного дня інвалідів.

Отже, 3 грудня 2018 року о 11.00 год. у великому залі ЦКД "Гармонія" розпочнеться урочиста частина із виступів голів райдержадміністрації та районної ради, голів районного товариства інвалідів та громадської організації "Поклик серця" Волочиської ОТГ, представника благодійного фонду "Ми поруч" із врученням грамот та цінних подарунків. Далі, о 11.30 - концертна програма за участю творчих людей з особливими потребами та аматорських колективів закладів культури району.

 

 

 

 « повернутися до списку новин