Волочиська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Денис Шмигаль: Приватизація державних підприємств передбачає збільшення робочих місць та залучення інвестицій

Дата: 12.08.2020 16:30
Кількість переглядів: 323

Денис Шмигаль: Приватизація державних підприємств передбачає збільшення робочих місць та залучення інвестиційПро це Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив під час засідання Кабінету Міністрів 12 серпня, коментуючи проект розпорядження КМУ щодо передачі в управління Фонду держмайна майже 200 об’єктів державної власності.

За словами Дениса Шмигаля, передача відбувається для того, щоб розпочати процес приватизації цих об’єктів.

«Головними умовами приватизації ми вбачаємо збереження та збільшення робочих місць, сплати податків, а також інвестиції у відповідне підприємство. В Україні більше 3 тисяч державних підприємств. І жоден український Уряд не зміг ефективно управляти такою кількістю підприємств. Тому ми продовжуємо рух у бік приватизаційних процесів на відкритих та чесних конкурсах», — зазначив Прем’єр-міністр.

За підсумками засідання Кабінет Міністрів також підтримав проект постанови, що стосується затвердження Методики розрахунку концесійних платежів. Як відзначив Прем’єр-міністр, цим рішенням встановлюється методика визначення справедливої ціни, яку приватне підприємство може отримати від концесій із державою.

«Приватні компанії інвестують кошти, створюють додаткові робочі місця для українців, а на заміну отримують справедливу частку прибутку від такої спільної роботи з державним підприємством», — зазначив очільник Уряду.

Денис Шмигаль додав, що це ефективний механізм, який сприятиме зменшенню корупції, збільшенню кількості робочих місць та зростанню економіки.

Також Прем’єр-міністр підкреслив, що Уряд перебуває на завершальному етапі напрацювання законопроекту, в якому буде визначено перелік об’єктів, які мають залишитися під контролем держави.

«Мова йде про важливі державні компанії, на кшталт «Нафтогазу» чи «Енергоатома». Наша стратегія — залишити приблизно 300 підприємств із більш ніж 3 тисяч під контролем держави. Вбачаємо, що це саме та кількість, той баланс і оптимальний варіант, коли Уряд буде продовжувати через різні підприємства виконувати свої зобов’язання перед українцями і при цьому зможе залишатися ефективним власником», — зазначив Денис Шмигаль. - https://www.kmu.gov.ua/news/denis-shmigal-privatizaciya-derzhavnih-pidpriyemstv-peredbachaye-zbilshennya-robochih-misc-ta-zaluchennya-investicij


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора