Волочиська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Онлайн-платформа Coursera безкоштовно надає безробітним 3800 курсів для навчання

Дата: 15.06.2020 14:39
Кількість переглядів: 347

Фото без описуМіжнародна платформа онлайн-освіти Coursera відкрила через службу зайнятості безкоштовний доступ до освітніх програм для зареєстрованих безробітних. Coursera пропонує своїм користувачам 3800 онлайн-курсів з різних дисциплін: інженерія, гуманітарні науки, медицина, біологія, суспільні науки, математика, бізнес, інформатика та інші. У разі успішного закінчення користувач отримує сертифікат про проходження курсу.

Цікаво? Бажаєте пройти онлайн-курси?

Зареєструватися на навчання можна до 30.09.2020 звернувшись до центру зайнятості (філії) за місцем реєстрації та пройти курси – до кінця 2020 року.

Тривалість навчального процесу різна – від трьох  до десяти тижнів. Протягом навчання студент має переглядати відеолекції, які надсилаються йому щотижня (відео найчастіше діляться на частини тривалістю 15-20 хвилин), читати рекомендовані статті, виконувати домашні завдання (у вигляді тестів, написання творчих завдань чи проєктів).

Навчання на Coursera є асинхронним, тобто студенти можуть переглядати лекції чи робити домашні завдання в різний, зручний для них час, на відміну від синхронних курсів, де студенти та викладач взаємодіють одночасно у чітко визначеному вузькому часовому проміжку. Кількість студентів на сайті уже перевищила 10 мільйонів осіб.

Переваги онлайн-навчання на Coursera:

 ? можливість безкоштовного навчання у провідних науковців світу;

? зручність навчання: дивитись лекції чи робити домашні завдання можна у будь-який час, навіть їдучи в транспорті;

? можливість пройти навчальний курс зручною для вас мовою;

? можливість взаємодії між студентами на форумах сайту чи поза ними, зокрема у соціальних мережах;

? розширення світогляду та власного задоволення, отримання нових навичок для відновлення своєї конкурентоспроможності, кар’єрного розвитку;

? використання сертифікату Coursera під час прийому на роботу. 

 

 Хмельницький обласний центр зайнятості -https://www.adm-km.gov.ua/?p=76465


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора