Волочиська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Територіальні громади по всій Україні отримають новий рівень прав і можливостей – Президент

Дата: 28.05.2020 17:34
Кількість переглядів: 264

Україні потрібно більше економічних рішень під час виходу з епідемії – ПрезидентДецентралізація фактично виходить на фінішну пряму: уряд затвердив перспективні плани для всіх областей України. Вони стануть основою для формування територіальних громад та побудови успішної країни, у якій комфортно жити, заявив Президент України Володимир Зеленський.

Глава держави зазначив, що з формуванням територіальних громад зменшиться вплив центральної влади на розпорядження коштами. Місцеві мешканці зможуть всередині власної громади обирати, що розвивати, де будувати школу чи дитячий садок.

«Українці зможуть отримувати якісніші й більше послуг на місцях – там, де вони живуть. Зможуть розбудовувати свої міста та села, зробити їх зручнішими та комфортнішими», – сказав Президент.

Перспективні плани вже затверджені для всіх областей України, за винятком тимчасово окупованої території АР Крим. Тимчасово окуповані території Донбасу потрапляють у план.https://www.president.gov.ua/news/teritorialni-gromadi-po-vsij-ukrayini-otrimayut-novij-riven-61353

  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора