Волочиська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Повідомлення про перенесення громадських слухань планованої діяльності Регіонального офісу водних ресурсів у Хмельницькій області

Дата: 20.03.2020 15:34
Кількість переглядів: 296

Фото без описуВідповідно до оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, 23.03.2020 о 12-00 в приміщенні Холодецької сільської ради (вул. Бродського, 16, с. Холодець, Волочиський р-н,  Хмельницька обл.) заплановане проведення громадських слухань планованої діяльності Регіонального офісу водних ресурсів у Хмельницькій області «Регулювання русла (розчистка) р. Південний Буг для захисту від підтоплення повеневими водами с. Холодець Волочиського району Хмельницької області».

На виконання Закону України «Про оцінку впливу на довкілля»             та постанови Кабінету Міністрів України від 13.12.2017 № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань у процесі оцінки впливу на довкілля» громадські слухання проводяться під головуванням уповноваженого територіального органу у сфері охорони навколишнього природного середовища – Департаменту природних ресурсів та екології Хмельницької облдержадміністрації.

Однак, на забезпечення виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами) та розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації         від 13.03.2020 № 252/2020-р «Про організаційні заходи в умовах карантину на території Хмельницької області», з метою дотримання заборон щодо проведення масових заходів кількістю понад 10 осіб, а також у зв’язку із обмеженням транспортних сполучень (в тому числі внутрішньообласних), Департамент вбачає за необхідне утриматись від проведення запланованих громадських слухань та перенести їх проведення на період після завершення дії карантину.

Відповідно до ч. 5 ст. 7 Закону, громадське обговорення планованої діяльності після подання звіту з оцінки впливу на довкілля проводиться у формі громадських слухань та у формі надання письмових зауважень і пропозицій. Згідно з Законом громадське слухання є обов’язковою, проте не виключною формою громадського обговорення. 

У зв’язку з цим, інформуємо, що письмові зауваження, коментарі та пропозиції по планованій діяльності Регіонального офісу водних ресурсів у Хмельницькій області, громадське обговорення якої триватиме в період дії карантину, надавати до Департаменту природних ресурсів та екології Хмельницької облдержадміністрації:

  • в паперовому вигляді на поштову адресу: вул. Свободи, 70,  м. Хмельницький, 29000;
  •  в електронному вигляді на електронну адресу: 42814282@mail.gov.ua;

Телефони для довідок: (0382) 65-70-55, (0382) 65-69-59

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора