Волочиська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Засідання комісії з питань захисту прав дитини Волочиської райдержадміністрації

Дата: 18.12.2019 09:52
Кількість переглядів: 260

Комісія з питань захисту прав дитини райдержадміністрації працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист.

17  грудня 2019 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Волочиської райдержадміністрації під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Віталія Пендилюка.  

На  розгляд комісії  виносилось ряд  питань: про можливість позбавлення батьківських прав матері та батька відносно дітей з різних сімей; про порядок участі батька  у вихованні та спілкуванні з дитиною; про надання дозволу громадянину  на укладення договору дарування квартири  на ім’я дитини; про  доцільність надання щорічної додаткової оплачуваної відпустки громадянці   Волочиського району; про надання дозволу батькам на приватизацію земельної ділянки, для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться на території Волочиського району  на ім’я дитини.

  Розглянувши деталі справи, члени комісії прийняли відповідні рішення з метою захисту прав та інтересів дітей.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора