Волочиська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Засідання комісії з питань захисту прав дитини Волочиської районної адміністрації

Дата: 27.08.2019 16:19
Кількість переглядів: 277

27 серпня 2019 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Віталія Пендилюка відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Волочиської районної адміністрації за участю представників управлінь та відділів райдержадміністрації, міської та селищних ОТГ.

На засіданні комісії з питань захисту прав дитини були розглянуті питання щодо права дітей, які обділені батьківською любов’ю та піклуванням жити в родині, отримувати любов та піклування зі сторони дорослих та мати сприятливі умови життя та розвитку своїх здібностей та талантів.

На розгляд комісії виносилося ряд питань: про надання висновку щодо можливості позбавлення батьківських прав матері відносно дитини; про порядок участі батька у вихованні та спілкуванні з дитиною; про надання дозволу громадянину на укладення договору дарування квартири на ім’я дитини; про доцільність надання щорічної додаткової оплачуваної відпустки громадянці Волочиського району; про надання дозволу батькам на приватизацію земельної ділянки, для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться на території Волочиського району на ім’я дитини.

У ході засідання було заслухано як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь в обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини, що склалися у долі дітей, прийнято відповідні рішення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора