Дякую усім за організацію святкування Дня незалежності України
День незалежності України – це найбільше національне свято. Незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців.
24 серпня День незалежності України святкували у м. Хмельницькому. Райони та міста Хмельниччини презентували свої досягнення.
Так, у номінації “Найкраща експозиція з представлення району на урочистих заходах із відзначення 28-ї річниці Незалежності України” призове перше місце отримав наш Волочиський район.
Перший заступник голови райдержадміністрації Олег Карун щиро вдячний за допомогу кожній людині, яка вклала часточку зусиль в організацію та проведення урочистого свята - «Дякую усім територіальним громадам Волочиського району, працівникам культури, творчим колективам, які створили урочисту та радісну атмосферу піснями та різноманітними яскравими костюмованими виступами, керівникам підприємств, організацій, приватним підприємцям, які допомогли в створенні експозиції для представлення району в м. Хмельницькому та бажаю їм наснаги, сил працювати і надалі».
Особливу вдячність за підтримку та надану можливість гідно представити Волочиський район на обласному рівні висловлюю міському голові К. Черниченку; начальнику відділу культури та туризму Волочиської міської ради В.Матусяку; директору ЦКД «Гармонія» ім. М.Чепелюка А. Колосінській; генеральному директору групи компанії «VITAGRO» П. Лабазюку; ПП А. Возію ; ПП Т. Бабич «Війтовецький хліб»; ПП Н. Концевич.
Щиро вітаю зі святом всіх земляків. З днем народження, Україно!