Волочиська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

За будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці

Дата: 26.02.2019 15:09
Кількість переглядів: 668

Фото без опису26 лютого 2019 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації  Пендилюка В.В. відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. «За будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці. Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм. Адже ефективний захист прав дитини - один із пріоритетів  нашої держави. Саме тому влада сьогодні докладає максимум   для послідовного впровадження державної соціальної політики з підвищення стандартів життя, направлених, насамперед, на захист прав дітей» - зазначив Віталій Володимирович.

 На порядку денному були винесені питання загальної проблематики:   про порядок участі  батьків у вихованні та спілкуванні з дитиною; про визначення місця проживання 2 дітей; про надання дозволу громадянину на укладення договору дарування квартири  на ім’я дитини; про  доцільність надання щорічної додаткової оплачуваної відпустки громадянці Волочиського району; про надання дозволу батькам на приватизацію земельної ділянки, для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться на території Волочиського району  на ім’я дитини.  

Під час обговорення питань, які стосувалися кожної окремої сім’ї чи родини, члени комісії могли виразити свої думки у прийнятті рішень. Протягом тривалих дискусій учасники засідання приймали ту позицію, в якій найкомфортніше себе б почувала дитина.

По закінченню розгляду питань були прийняті відповідні рішення згідно чинного законодавства.

  « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора