Волочиська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Вітання голови райдержадміністрації з Днем адвокатури України

Дата: 18.12.2018 14:45
Кількість переглядів: 684

Вітання голови райдержадміністрації з Днем адвокатури України

Почесна й нелегка місія з відстоювання справедливості вимагає від Адвоката високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей – честі, гідності, відданості справі й наполегливості.

Адвокат, з огляду на умови своєї діяльності, безперечно, є служителем і творцем права. Це та особливість, що незмінно присутня в діяльності адвоката в усі часи, що передається з покоління в покоління, з держави в державу та зміцнює віру в силу права і зміцнює усвідомлення суспільної місії адвокатури. Діяльність адвокатури, як підтверджує вислів відомого адвоката минулого Пікара, є важливим показником гуманності, демократії і прогресу в державі.

Саме від професії Адвоката залежать долі багатьох людей, політичних інститутів, а подекуди й держави. Адвокат завжди виконує  складну, але благородну місію, яка вимагає відповідного рівня освіченості та моральних якостей.

Сердечно  вітаю вас із професійним святом – Днем Адвокатури! Зичимо міцного здоров’я, родинного затишку і достатку, творчої енергії, сил і наснаги у нашій нелегкій справі служіння Закону, нових вагомих здобутків в ім’я правової Української держави!

 

Голова районної державної адміністрації                    В. Сергійчук


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора