Волочиська районна державна адміністрація
Волочиський район, Хмельницька область

Патріотична година «Афганська війна: як це було»

Переглядів: 280

 У читацькому залі Волочиської центральної бібліотеки, за участі районного керівництва, громадськості та учнівської молоді, до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав проведено патріотичну годину на тему «Афганська війна: як це було». У вступному слові ведуча представила присутнім учасників бойових дій на території інших держав Сафронюка Вадима Степановича (Куба), Лемешева Кирила Карповича (Сирія), Прозоровського Валерія Михайловича (Афганістан); учасника війни в Афганістані та діючого офіцера АТО Кочупінду Валерія Сергійовича, учасника АТО Пукаса Романа Олександровича. У виступах ці мужні люди поділилися власними спогадами про хід цих подій, закликали молоде покоління пам’ятати подвиг полеглих, з гідністю виконувати свій громадянський обов’язок, бути справжніми патріотами своєї держави та берегти мир.

Під час заходу звучали патріотичні пісні у виконанні учениці Волочиської ДШМ Закреничної Дарини та учасника АТО Кочупінди В.С.

На завершення слова вдячності гостям висловили заступник голови райдержадміністрації Пендилюк В.В. та заступник  міського голови Івченко С.І.

 « повернутися до списку новин