Волочиська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ПЛАТНИКА !

Дата: 01.09.2017 12:48
Кількість переглядів: 929

Фото без описуНа офіційному веб-порталі ДФС України працює модернізований електронний сервіс «Електронний кабінет платника».

Вхід до оновленого кабінету здійснюється за адресою:  http://cabinet.sfs.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДФС  лектронний кабінет платника» (далі - ЕКП) – сервіс, завдяки якому скорочується час на оформлення та подання звітності до органів фіскальної служби, підвищується оперативність надання та якість звітності, а також знижуються корупційні ризики, завдяки уникненню безпосереднього спілкування з працівниками контролюючих органів.

ЕКП надає можливість оцінити податкові ризики діяльності з потенційними бізнес-партнерами, доступу до нормативних і інформаційних документів з питань оподаткування, скористатися загальнодоступним інформаційно-довідковим ресурсом тощо.

Крім того, платники можуть отримати такі послуги:

-  скористатися інформацією з реєстрів, що є загальнодоступними;

-  звітувати он-лайн, переглядати подану звітність;

-  дізнатися про стан розрахунків з бюджетом, сплатити податки;

-  замовляти довідки та отримувати їх в електронному вигляді;

- офіційно  листуватися з контролюючими органами тощо.

ЕКП складається із двох функціональних частин:

1. відкрита (загальнодоступна) - користуватись послугами можна без ідентифікації особи (без використання електронного цифрового підпису).

2. приватна (особистий кабінет) - робота здійснюється з використанням електронного цифрового підпису.

Електронний цифровий підпис можна отримати у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів, зокрема, безкоштовно в АЦСК Інформаційно-довідкового департаменту ДФС України (http://асsкіdd.gov.uа).

При виникненні питань з приводу Е-звітності та користування ЕКП можна звернутися за телефоном 0800501007 або написати на поштову скриньку infozvit@sfs.gov.ua


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора