Волочиська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Проведено майстер-клас зі спортивно-бального танцю «Новітні тенденції розвитку бальної хореографії»

Дата: 20.03.2018 12:13
Кількість переглядів: 612

 

Фото без опису

 Хмельницьким обласним науково-методичним центром культури і мистецтва 16 березня 2018 року з метою підвищення кваліфікації викладачів спортивно-бального танцю ПСМНЗ та керівників хореографічних колективів клубних закладів області проведено майстер-клас «Новітні тенденції розвитку бальної хореографії». Майстер-клас провела керівник народного аматорського ансамблю бального танцю «Перлина» Волочиського МЦКД «Гармонія» Юлія Смик.

Удосконалити свою майстерність та  ознайомитись з новітніми тенденціями у бальній хореографії виявили бажання 10 викладачів мистецьких шкіл та керівників аматорських хореографічних колективів.

Програма семінару була досить цікавою та  насиченою. Юлією Смик були запропоновані учасникам танці європейської та латиноамериканської програми, а саме: «Віденський вальс», «Повільний вальс», «Самба» та «Джайв».

Учасники мали змогу ознайомитись з методикою та технікою виконання рухів, характерними особливостями темпу, ритму, стилю, розучили елементи та зв’язки танців.

Також в рамках майстер-класу своїм досвідом роботи та творчими напрацюваннями з наймолодшими вихованцями хореографічного класу поділилась викладач Хмельницької ДШМ та керівник зразкового ансамблю «Каскад» Фурман О.В.

Як результат, учасники майстер-класу збагатились новими знаннями, отримали  позитивні враження, які неодмінно знайдуть своє втілення у подальшій творчій роботі аматорських хореографічних колективів та класів хореографії мистецьких шкіл.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора