Волочиська районна державна адміністрація
Волочиський район, Хмельницька область

Сьогодні 33-тя річниця аварії на ЧАЕС... Пам'ятаємо....

Переглядів: 1109

26 квітня Україна та весь світ згадують жахливу за наслідками та найбільшу в історії людства техногенну катастрофу – вибух четвертого енергоблоку Чорнобильської АЕС

Сьогодні жителі Волочиського району вшанували пам'ять ліквідаторів Чорнобильської аварії з нагоди 33-ї річниці Чорнобильської трагедії. З площі Центральної керівники району і міста, чорнобильці та члени їх сімей, представники трудових колективів, установ, організацій та підприємств району, молодь скорботною ходою пройшли та поклали квіти до пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії у сквері Меморіалу Слави.

Про участь жителів  району у ліквідації наслідків катастрофи, сьогоденні проблеми та побажання чорнобильців, присутнім повідав голова Волочиської районної організації СЕП «Союз. Чорнобиль. Україна», депутат  районної ради, ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС Габак М.Д.

Помічник народного депутата України С.Лабазюка В. Ряба подякувала ліквідаторам за їх мужність і неоціненний подвиг та вручила подарункові сертифікати на оздоровлення в санаторії «Райдуга».

Присутні схилили голови у хвилині мовчання та  у спільній молитві помолились за усіх жертв цієї трагедії.

 

 « повернутися до списку новин