Волочиська районна державна адміністрація
Волочиський район, Хмельницька область

Перемога здобувається спільними зусиллями

Переглядів: 296

В черговий раз відправлено вантаж із продуктами харчування для наших підопічних морських піхотинців, які на даний час виведені із зони бойових дій і перебувають на полігоні у селищі Чаплинка Херсонської області. З ними воював та був поранений наш земляк із міста Волочиська Сергій Розвод.

Висловлюємо щиру подяку небайдужим у підтримці наших хлопців, які захищають сьогодні нас і наших рідних, а саме: генеральному директору ПП «Аграрна компанія - 2004» Лабазюку П.П., директору ТОВ ВКФ «Продрезерв» Крисюку О.М., директору Хмельницької макаронної фабрики Корнійчуку І.В., голові Війтовецької ОТГ Степанюку І.Г., головному лікарю центральної районної лікарні Чубару В.М., приватним підприємцям Гричанюку А.Г., Возію А.М., Сікорі О.Ф., Габателю М.Я., Лепінському С.В., Дмитришину А.Г., а також Лемешку В.Ф.

Ми повинні підтримувати наших хлопців за будь-яких умов, адже перемога здобувається спільними зусиллями.  Тож  кожен з нас в міру своїх можливостей може зробити  внесок для збереження життя наших бійців.« повернутися до списку новин