Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньопереміщеним особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції
8 червня 2018 року заступник голови адміністрації В.Пендилюк провів засідання комісії з питань призначення (відновлення)соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.
Робочою групою було проведено обстеження умов проживання внутрішньо переміщених осіб, які отримують пенсії, з метою перевірки фактичного місця проживання внутрішньопереміщених осіб. Відповідно до даних, наданих робочої групою на розгляд комісії, прийнято рішення про продовження соціальних виплат 16-ти внутрішньо переміщеним особам, які фактично проживають на території району та призупинити виплату 3 громадянам, які на момент проведення обстежень за адресами, вказаними, як місце постійного проживання, були відсутні та на протязі шести робочих днів не з’явились в управління соціального захисту населення райдержадміністрації для ідентифікації особи внутрішньо переміщених осіб.
Крім того, трьом громадянам призначили адресну допомогу, як внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.