Волочиська районна державна адміністрація
Волочиський район, Хмельницька область

ВІДБУВСЯ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ЗАСТУПНИКОМ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ В.ПЕНДИЛЮКОМ У ПОПОВЕЦЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

Переглядів: 292

10 листопада заступник голови районної державної адміністрації В.Пендилюк зустрівся із жителями Поповецької сільської ради. Звертались громадяни до Віталія Володимировича з питаннями щодо виділення земельних ділянок під ведення особистого господарства, ремонту відрізку дороги у с. Попівці, встановлення освітлення, придбання мікрофонів для потреб Поповецької ЗОШ. Усі звернення, скарги та пропозиції жителів Поповецької сільської ради Віталій Володимирович взяв під особистий контроль, пообіцяв вивчити усі питання і допомогти у їх вирішенні.

У рамках виїзного прийому громадян Віталій Пендилюк відвідав ФАП у с.Попівці, поспілкувався із медичними працівниками щодо забезпечення лікарськими засобами та готовністю до надання медичної допомоги.

Також заступник голови районної державної адміністрації відвідав бібліотеки, будинки культури, школи, дошкільні заклади, заклади охорони здоров’я у с.Купіль та с.Холодець. По завершенні робочого візиту населеними пунктами сільських рад Віталій Володимирович зробив зауваження сільському голові Холодецької сільської ради про неналежний зовнішній вигляд приміщення сільської ради та ФАПу.« повернутися до списку новин