Волочиська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Проведено нараду щодо забезпечення пожежної безпеки та реагування на надзвичайні ситуації під час проведення виборів Президента України у 2019 році

Дата: 06.03.2019 11:09
Кількість переглядів: 595

6 березня під керівництвом голови адміністрації В.Сергійчука проведено нараду щодо забезпечення пожежної безпеки та реагування на надзвичайні ситуації під час проведення виборів Президента України у 2019 році.

У нараді взяли участь голова районної ради С.Пазюк; перший заступник голови адміністрації О.Карун; начальник Волочиського сектору ЦЗ ГУ ДСНС у Хмельницькій області О.Штанькевич; головний лікар ЦРЛ В.Чубар.

Обговорено питання щодо якості приведення в належний протипожежний стан та проведення обстеження виборчих дільниць та об’єктів виборчого процесу; визначення місця розташування пожежних постів для забезпечення первинного реагування.

Володимир Миколайович зауважив, що особливу увагу потрібно зосередити на інформуванні голів територіальних виборчих округів щодо стану пожежної та техногенної безпеки. Обов’язковим є чергування на об’єктах, розташування виборчих дільниць особового складу підрозділів Волочиського сектору ЦЗ ГУ ДСНС у Хмельницькій області.

Також, на нараді обговорено взаємодію з підрозділами поліції із визначенням спільного порядку для забезпечення належних заходів безпеки під час виборів та діям у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора