В рамках програми до Міжнародного дня захисту дітей, проведено ряд дитячих  спортивних заходів

Дата: 02.06.2017 11:05
Кількість переглядів: 476

Фото без описуВ рамках програми до Міжнародного дня захисту дітей, 1 червня проведено ряд дитячих  спортивних заходів, серед яких  показові виступи юних важкоатлетів біля спорткомплексу «Дружба», показові виступи веслувальників на міському озері.

На стадіоні «Юність» відбувся Відкритий турнір Волочиського району з футболу серед дитячих команд ДЮСШ м. Волочиська, м. Хмельницького та           смт. Підволочиськ. Змагались діти 2005-2006р.н. Боротьба була напруженою, водночас цікавою та майстерною. Третє призове місце посіли  хмельничани, наші земляки стали володарями  другого місця, а перемога дісталась юним футболістам з смт. Підволочиськ.

Неабиякий фурор викликав шашковий турнір, що теж проходив на стадіоні «Юність». Учасниками турніру стали 16 дітей, проте бажаючих було в рази більше. Спортивний азарт  та інтелектуальна боротьба гравців передавалась і вболівальникам. Призерами шашкового турніру визнано: ІІІ місце між собою розділили Захар Ящишин, Ілля Бесараб та Костя Гейченко, ІІ місце посів Сергій Поліщук, а безперечним переможцем турніру, без жодної поразки, став Андрій Вересюк.

Призери спортивних турнірів отримали медалі та грамоти від голів Волочиської райдержадміністрації та районної ради, а всі учасники – подарунки від Благодійного фонду народного депутата України С. Лабазюка «Ми поруч».