Пошук

Відбулись відбіркові турніри з шахів серед чоловіків та з шашок серед жінок

Дата: 30.05.2017 17:02
Кількість переглядів: 522

Фото без описуЗ метою зміцнення здоров?я, залучення до занять фізичною культурою та спортом,  щорічно проводиться Всеукраїнська спартакіада серед державних службовців. В програму Спартакіади входять змагання з футзалу, волейболу, настільного тенісу , шахів та шашок.

Свій старт Спартакіада бере з першого – районного етапу. Так 30 травня 2017 року в  малому залі адміністрації відбулись відбіркові турніри з шахів серед чоловіків та з шашок серед жінок. За результатами турнірів визначено призерів:

-шахи – І місце виборов Ігор Волощук, ІІ місце за Володимиром Гуляком, ІІІ місце посів Юрій Марущин;

- шашки – І місце зайняла Юлія Слобода, ІІ місце посіла Тамара Фото без описуУстіян і ІІІ дісталось Наталії Мельник.

На разі йде відбір у районні команди з футзалу, волейболу. Активну включились в процес підготовки до обласного етапу Спартакіади і тенісисти.

17 червня 2017 року команда держслужбовців Волочищини відбуде у  м. Хмельницький відстоювати честь району на обласній Спартакіаді.