Волочиська районна державна адміністрація
Волочиський район, Хмельницька область

Конституція є фундаментом держави і влади в Україні

Переглядів: 175

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення та на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

День прийняття Основного Закону є державним святом - Днем Конституції України.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу. 

27 червня 2018 року у районній бібліотеці проведено заходи з нагоди відзначення на належному рівні 22-ї річниці Конституції України інформаційний перегляд «Конституція-основа нашого життя» за участю державних службоців та громадян міста та району. 

На території району до Дня Конституції проводяться роботи з упорядкування об’єктів культурної спадщини, ремонт і поновлення пам’ятників та місць поховань осіб, які загинули у боротьбі за свободу і незалежність України.

Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї.

 


« повернутися до списку новин