Волочиська районна державна адміністрація
Волочиський район, Хмельницька область

Понад Крутами вічність у сурми сурмить

Переглядів: 261

Саме під такою назвою у Волочиській центральній бібліотеці проведено урок патріотизму з нагоди 99-ї річниці подвигу українських юнаків, які 29 січня 1918 року біля залізничної станції Крути ціною власного життя стримували наступ більшовицьких орд на столицю України.

Працівники бібліотеки ознайомили присутніх старшокласників загальноосвітньої школи І – ІІІ ст. №1 з обставинами тих трагічних днів, причинами роз’єднаності українських збройних формувань, провели історичну паралель із сучасними подіями на Сході України. Роздумами та власними віршами на цю тему поділився із присутніми учитель історії, місцевий поет  В.Сойко. Підсумував урок патріотизму завідувач сектору культури та туризму райдержадміністрації В.Матусяк, який звернув увагу на символічність Крутянської трагедії як перестороги для майбутніх поколінь українців.

Під час заходу пролунали патріотичні пісні у виконанні фольклорного ансамблю «Мальви» Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник В. Ряба). Учні також мали змогу ознайомитися з виставкою тематичної літератури.« повернутися до списку новин