Волочиська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Громадські та інші роботи тимчасового характеру - ефективне тимчасове працевлаштування

Дата: 28.02.2018 10:53
Кількість переглядів: 692

Фото без опису27.02.2018 року  в кімнаті семінарів Волочиського районного центру зайнятості відбулось засідання круглого столу на тему: "Громадські та інші роботи тимчасового характеру - ефективне тимчасове працевлаштування". В засіданні взяли участь голови сільських рад та об'єднаних територіальних громад району, представники Волочиської районної держадміністрації та районної ради, роботодавці, фахівці районного центру зайнятості.

Відкрив засідання "круглого столу" перший заступник голови Волочиської районної державної адміністрації О.В.Карун, який наголосив  на важливості співпраці органів влади та служби зайнятості у питанні благоустрою населених пунктів, ознайомив з  державними цільовими програмими що плануться реалізувати на території району.

  Директор районного центру зайнятості Скиба Олександр Павлович  проінформував присутніх про результати роботи по організації громадських та інших робіт тимчасового характеру в районі протягом 2017 року та перспективні плани роботи в цьому напрямку на 2018 рік. Довів до відома учасників вимоги чинного законодавства про зайнятість з приводу даного питання та закликав представників районної влади та місцевого самоврядування до спільної роботи з метою тимчасового працевлаштування безробітних осіб та здійснення суспільно-корисних робіт в районі. Наголосив, що громадські та інші роботи тимчасового характеру надають можливість оперативно вирішити нагальні потреби територіальних громад та знизити напругу на ринку праці, відтак вони вигідні і роботодавцю, і безробітному, і суспільству в цілому. Поряд з тим, "громадські роботи" - від слова "громада". Отож, як спрацювала громада, в тому числі її лідер – роботодавець, сільський, селищний голова, таким і буде результат.Так, минулого року активною взаємодією відзначилися Соломнянська, Богданівська, Новогреблівська сільські ради та Наркевицька об'єднана територіальна громада.

У своєму виступі секретар Наркевицької об'єднаної територіальної громади  Т.Козак поділилася досвідом  громадських робіт, зазначивши плюси як для громад, де покращено благоустрій, упорядковано заклади соціальної сфери, прибрано кладовища та сміттєзвалища, так і для безробітних, адже для них  це додаткова фінансова підтримка та шанс на постійне працевлаштування.

Фахівці відділу взаємодії з роботодавцями ознайомили присутніх з порядком організації громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, видами робіт, джерелами фінансування, порядком залучення до таких робіт безробітних громадян, зауваживши, що такі роботи залишаються одним із пріоритетних напрямків в діяльності служби зайнятості, є доступним видом тимчасової трудової діяльності громадян.

Учасники Круглого столу визначили спільні шляхи вирішення поточних питань з метою стабілізації ситуації на ринку праці, вирішення питань зайнятості населення, в тому  числі тимчасової зайнятості жителів району.

       


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора