Волочиська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Волочиське бюро правової допомоги інформує

Дата: 11.02.2019 10:25
Кількість переглядів: 748

 

Вибори 2019: Вам варто приділити увагу перевірці своїх даних у Державному реєстрі виборців у випадку, якщо Ви нещодавно:

• змінювали прізвище, ім’я чи по батькові;

• змінювали зареєстроване місце проживання;

• досягли повноліття та голосуватимете вперше;

• якщо ви проживаєте за кордоном чи не за місцем реєстрації;

• якщо дані в іменному запрошенні на вибори не відповідають дійсності чи не надійшли взагалі (запрошення має надійти не пізніше п'яти днів до початку виборів.

Ви можете перевірити наявність Вас у Державному реєстрі виборців та правильність даних:

• Зареєструвавшись у сервісі «Особистий  кабінет виборця»,  зробіть в ньому запит до Державного реєстру виборців та орієнтовно протягом 1 доби отримайте дані щодо свого включення до Державного реєстру виборців на свою електронну адресу на сайті https://www.drv.gov.ua.

• Завітати з паспортом до відділу ведення Державного реєстру виборців за Вашим зареєстрованим місцем проживання (адресу можна дізнатись тут https://www.drv.gov.ua. або в органах місцевого самоврядування). Вказані відділи працюють на постійній основі. Зверніться до них завчасно.  Відділ ведення ДРВВ апарату Волочиської РДА знаходиться за адресою: м.Волочиськ, пл. Центральна, 1, тел. (03845) 4-20-18

За результатами перевірки вразі невідповідності даних Вам слід звернутися з письмовою заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців, або  до дільничної виборчої комісії або через сайт https://www.drv.gov.ua.

Відповідно до статті 19 Закону України "Про Державний реєстр виборців" особа, яка набула права голосу, або особа, яка має право голосу, однак виявила, що вона не включена до Реєстру, може за власною ініціативою звернутися до органу ведення Реєстру за місцем свого проживання на території України, щодо свого включення до Реєстру.

Ця особа подає органу ведення Реєстру письмову заяву із зазначенням відомостей про себе і пред'являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство виборця, - паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України), копія якого додається до заяви. Відомості про постійну нездатність виборця пересуватися самостійно зазначаються у заяві, яка подається разом з документом, що підтверджує відповідний факт. Особі, яка є військовослужбовцем строкової служби, для подання такої заяви надається відпустка на строк, достатній для звернення до органу ведення Реєстру.

Особа, яка набула права голосу і проживає чи на час набуття права голосу перебуває за межами України, може звернутися щодо свого включення до Реєстру до закордонної дипломатичної установи України за місцем свого проживання чи перебування із письмовою заявою із зазначенням відомостей про себе. До заяви додається копія пред’явленого документа, що посвідчує особу і підтверджує громадянство виборця, – паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа недавно набула громадянства України). Керівник закордонної дипломатичної установи України невідкладно передає заяву органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.

Внутрішньо переміщені особи (особи чия реєстрація знаходиться на тимчасово окупованій території), можуть звернутися до будь-якого органу ведення Реєстру щодо свого включення до Реєстру.

У разі включення виборця до Реєстру орган ведення Реєстру надсилає на виборчу адресу виборця повідомлення про його включення до Реєстру.

За додатковою інформацією та консультаціями просимо звертатись до  Волочиського бюро правової допомоги, яке знаходиться за адресою: м. Волочиськ, вул. Лисенка, 8-А, тел. (03845) 4-02-82


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора