Волочиська районна державна адміністрація
Волочиський район, Хмельницька область

Відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. 

Переглядів: 234

16 травня 2017 року заступник голови  адміністрації В.Пендилюк провів засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. 

Робочою групою комісії за поданням Хмельницького об’єднаного управління пенсійного фонду в Хмельницькій області  було проведено обстеження умов проживання внутрішньо переміщених осіб, які отримують пенсії в даному управлінні з метою перевірки фактичного місця проживання внутрішньо переміщених осіб. Відповідно до даних  поданих робочою групою на розгляд комісії прийнято рішення про продовження соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам 19 громадянам, які фактично проживають на території району та призупинити виплату  2 громадянам, які на момент проведення обстежень, за місцем постійного проживання були відсутні та на протязі  шести робочих днів не  з’явились в управління для ідентифікації особи, як внутрішньо переміщеної.

 

 « повернутися до списку новин