Волочиська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Стартує конкурс «До чистих джерел- 2018»

Дата: 30.11.2018 08:29
Кількість переглядів: 681

Фото без описуМіністерство екології та природних ресурсів України оголошує щорічний Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел».

До участі у Конкурсі запрошуються всі небайдужі до діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України.

Мета конкурсу –  розширення практичної природоохоронної діяльності в суспільстві, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, раціональне використання водних ресурсів, підвищення екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, розвитку громадянських екологічних ініціатив.

Учасниками конкурсу можуть бути місцеві державні адміністрації, сільські, селищні та міські ради, колективні та індивідуальні земле – і водокористувачі, установи, підприємства усіх форм власності, загальноосвітні, професійно-технічні, позашкільні та вищі навчальні заклади, засоби масової інформації, громадські організації, окремі громадяни, які надішлють до конкурсної комісії належним чином оформлені матеріали з підсумками своєї діяльності у сфері охорони та оздоровлення водних об’єктів України.

Щорічний Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел», було започатковано у 2001 році відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.01.2001 № 51 “Про щорічний Всеукраїнський конкурс “До чистих джерел”.docx (22 Кб).

Переможці будуть нагороджені грамотами та призами.

Матеріали на Конкурс надсилаються на електронну та поштову адреси Мінприроди: dzherela@menr.gov.ua;

Поштова адреса: Міністерство екології та природних ресурсів України,  вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035 з поміткою “На Всеукраїнський конкурс “До чистих джерел”.

Роботи, надіслані лише на паперових носіях, не будуть допущені до розгляду конкурсною комісією.

Термін прийняття робіт для участі у Конкурсі – до 26 листопада 2018 року.

Контактна особа –  Чумак Алла Петрівна, тел. (044) 206-33-15


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора