Волочиська районна державна адміністрація
Волочиський район, Хмельницька область

День Соборності України 2017 рік

Відзначили День Соборності
22 січня Україна відзначає День Соборності. Це державне свято, що символізує єдність українських земель. Саме цього дня у 1919 році був проголошений Акт Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки в Єдину Соборну Українську державу.
Цього дня на мосту через річку Збруч, де колись пролягав кордон між Австро-Угорщиною та Російською імперією з національною символікою та українськими костюмами відбулась зустріч делегацій від Хмельницької та Тернопільської областей, у якій взяли участь представники обласної, районної та місцевої влади вищеназваних областей, Волочиського і Підволочиського районів, священики – представники різних релігійних конфесій, депутати Верховної Ради України, громадськість.
Після традиційного обміну короваями на мосту відбулось з’єднання Державного Стягу. Духовними отцями проведено спільну молитву. Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих під час Революції Гідності, антитерористичної операції, а також тих, хто долучився до становлення єдиної суверенної та незалежної України.
Потім слово було надано представникам влади та народним депутатам України, які пригадували історію та проводили паралелі із сучасністю.
По закінченні урочистої частини на самому мосту присутні, пішою ходою вирушили до смт. Підволочиськ, де представники обласної та районної влади разом із громадськістю поклали квіти та запалили свічку пам'яті біля меморіальних дошок загиблим воїнам АТО, поклали корзини квітів до пам’ятника Т. Шевченку та Ангелу Хоронителю.
 


« повернутися до списку альбомів